Skocz do zawartości

Jak podziękować za pomoc na forum?


Rekomendowane odpowiedzi

Po ostatnich aktualizacjach, na forum pojawił się system oceny postów.

Służy on przede wszystkim do nagradzania użytkowników, za pomoc jaką wkładają w nasze problemy.

Jako, że niektóre posty nic nie wnoszą do tematu, oraz często przyjmują formę zaśmiecania wątku, mamy również możliwość dawania minusów takim osobom.

Plusy i minusy znajdziemy przy każdym poście w przedstawionej niżej formie:

plusy.jpg

wystarczy jedno kliknięcie w zielony "+", by podziękować danej osobie za pomoc.

analogicznie jedno kliknięcie w czerwony "-" , oznacza wskazanie niepomocnych informacji.

Edytowane przez vel.Syntium
  • Upvote 2
Odnośnik do odpowiedzi

Zaredir, już poprawione, pisałem to na szybko, głupi błąd ;)

Wy też macie problemy z tą opcją? Gdy chcę dodać komuś reputację, wyskakuje komunikat z załącznika.

Dodam, że ostatnio w ogóle nie korzystałem z opcji reputacji, więc nie jest możliwe bym przekroczył limit. W takim wypadku jest on bynajmniej ustawiony na "0".

Sprawdźcie, czy też tak macie..

post-3514-1264090556,55_thumb.jpg

Odnośnik do odpowiedzi

No popatrzcie nawet nie zauważyłem kiedy limit wykorzystałem :lol: żywiec ostatnio mocniejszy czy z pamięcią u mnie słabo :P

Oczywiście wywala mi:

komunikat.JPG

Necik może warto coś z tym zrobić?? w sumie plusy to przydatna rzecz na forum i łatwo ocenić czy user mówi do rzeczy czo to noob który coś tam mamrocze ale w sumie sam nie wie co.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 year later...

pewnie masz rację ale nie wiem czy to ostatnio czy ogólnie na forum pojawił się problem którego wcześniej nie zaobserwowałem (lecz wiem że jestem tu od niedawna)

ja zawsze staram się pomóc doradzić choć wiem że czasami strzele jakąś głupotę, lecz niektórzy piszą po to byle pisać i czasami wypisują megagłupoty i zaburzają pracę na forum czasami ciężko się połapać w tematach

sorki że piszę to taki nie ogarnięty człowiek jak ja, i nie wiem może tylko mi to przeszkadza,

pewnie nie ma na to recepty, lecz chciałem podjąć ten temat skoro inni na inne posty odpisują "dzięki za chęci ale piszesz nie na temat" i to notorycznie to sie powtarza pisanie postów dla nabijania ich ilości nie ma sensu

sorki za język, styl itd, mam nadzieje że rozumiecie co miałem na myśli

pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi

No właśnie w ostatnim czasie przybyło paru "speców" z gimnazjum i spamują non stop głupotami :)

Można się dowiedzieć min., że

monte ma wyświetlacz CLEAR LCD (nie mylić z SUPER CLEAR LCD
i masę innych bzdur wyssanych z palca.... tematy mają po 4 strony wypowiedzi i czytając je naprawdę nie wiem o co tam w ogóle chodzi :D
Odnośnik do odpowiedzi

Dlatego jeden ze speców (tak ten od wyświetlaczy - niejaki 3G-blabla) ma już banana na 14dni ostrzegawczo, jak się nie ogarnie dostanie permanentny.

Następny w kolejce jest hustlardm94 - jeszcze kilka odkopów, OT i wypisywanych głupot i będzie ostrzegawczy na 14dni jak się nie ogarnie permanentny.

Kamasek ciebie też mam na oku jak się będziesz wdawał w jałowe dyskusje zaśmiecające forum to może się okazać że 14dni sobie odpoczniesz ;)

Powiem szczerze mam już dość tych 2-3 stronicowych tematów w których odpowiedzi mają po 3-4 słowa z czego 3-4 nie mają sensu. Już wolę żeby na tematy odpowiadano wolniej ale z sensem, a nie tak jak teraz banda gimnazjalistów wypisuje brednie byle by licznik leciał.

Przepraszam że w tym temacie, ale skoro rozmowa zeszła na ten temat to określę nieco swoje stanowisko w tej sprawie jako osoby mającej za zadanie pilnować tu porządku.

  • Upvote 1
Odnośnik do odpowiedzi
  • necik unpinned this temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...