Skocz do zawartości

JAKI dobry mobilny fon wszystkomający


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam na imię Grzesiek szukam telefonu z dobrym systemem i odpowiednia pamięcią może to być smartfon czy jakos tak nie znam sie na terminologii.

telefon powinien.

odtwarzac: pdf, divix lub avi, mp3, txt jakiekolwiek np word.

Posiadać: wifi Gps wbudowana antene najlepiej, gogle maps, dotykowy ekran i co najmniej aparat z 5mpx dobry co bym mógł zrobić ładne zdjęcia

Jestem z zawodu geodetą potrzebuje mobilnego telefonu PDF to podstawa email i dobry sys bo chcial bym powgrywac fajne programy do liczenia i takie tam.

Myslalem nad HTC hero bo nic innego nie znam a i niepotrzebuje tej qwerty i nienie jest tego dużo a dodatkowo za gps to placic wszedzie trzeba w kazdym telefonie tak?

Albo n86 ale ona ponoć nie ma pdf i muli choć ma super wyświetlacz i 8mpx ale brak dotykowego szkoda

MAM DO WYDANIA 1300zl

no wolal bym za 1000

Odnośnik do odpowiedzi

Powiem Ci tak:

Dużo piszesz to na dotykowcu wygodnie nie będzie. Zobacz na I8510 - aparat 8mpx, dwa głośniki stereo, Symbian, WiFI, duży wyświetlacz..

Jeżeli upierasz się na dotykowca To Hero będzie dobrym wyborem. Andorid - wiele aplikacji, dobry wyświetlacz, dobrze działający multi touch.

Odnośnik do odpowiedzi

tak wiem przepraszam za moją niespójność poprostu sie już mieszam chce telefon z dobrym aparatem i gps-em i zebym mogl miec na nim inne programy jakies super kalkulatory a chciałbym żeby sie nie mulił więc powinien posiadać dobry procek a dotykowy może miec ale nie musi choć z zamiłowania jestem muzykiem i u kolegi widzialem na iphonie fajne organy do grania i pianino. A czy Innov ma dotykowy wyswietlacz.

Odnośnik do odpowiedzi

I8510 nie ma dotykowego ekranu (co myślę jest plusem) bo nie ma teraz dobrych nie dotykowych telefonów. I8510 - dobry aparat ? Ma. Wgrać GPS można ? Można. U kolegi widziałeś fajne programy itp bo iPhone jest fenomenalny pod kątem gier ;)

Odnośnik do odpowiedzi
HTC hero, n86 8mpx, Ipoda 3Gs, InnoVa, pixona 8mpx lub 12mpx.

HTC Hero jak lubisz dotykowe fony ok ma system niezłą specyfikację ale jest niewygodny przez ten wygięty dół.

N86 8mpx dobra alternatywa dla Inov8 nie będzie żadnych problemów z kompatybilnością aplikacji dla s60

iPod - hmmm myślałem że chcesz telefon jeśli miałeś na myśli iPhona 3GS to ja nie polecam jedynie miłośnikom i fanatykom produktów z nadgryzionym jabłkiem

Inov8- Symbian ok (nie działają wszystkie aplikacji z Noki a tych dedykowanych samsungowi jest mniej) pył świetnym następcą ale N95 N86 jest moim zdaniem lepsza

pixon- system producenta przeciętne wyposażenie wbikiem ma być aparat na mnie nie działa wolałbym N86.

Co wybrać jeśli zależy ci na dotykowym ekranie HTC jeśli nie Nokia N86.

Odnośnik do odpowiedzi

HTC Hero jak lubisz dotykowe fony ok ma system niezłą specyfikację ale jest niewygodny przez ten wygięty dół.

Hmm, dla mnie ta wygięta obudowa jest znakomita lecz to kwestia... ręki.

@Santi - Po to tu jestem żeby pomagać, nie chcesz żeby Ci pomóc to po co tu pisałeś ?

Odnośnik do odpowiedzi

Pomogłeś mi znaczy pomogliście i to w zupełności wybralem n86 i to dzięki wam mam nadzieje ze to będzie dobry wybór dziękuje bardzo a ta wygięta obudowa to przeszkadzala by w spodniach i w pracy szkoda ze on ma 65ty kolorow dlatego go wykluczylem.

Odnośnik do odpowiedzi

SaNTi - Ilość kolorów nie ma nic do powiedzenia. Wiesz ile kolorów widzi człowiek ? Ponad 200k. Więc nawet jeżeli będziesz miał przed sobą telefon z 65k kolorów a 16mln to dużej różnicy nie zauważysz. Bo ile kolorów tu widzisz?

Odnośnik do odpowiedzi

SaNTi - Ilość kolorów nie ma nic do powiedzenia. Wiesz ile kolorów widzi człowiek ? Ponad 200k. Więc nawet jeżeli będziesz miał przed sobą telefon z 65k kolorów a 16mln to dużej różnicy nie zauważysz. Bo ile kolorów tu widzisz?

Oj uwierz mi między 65tys. a 16mln różnicę się dostrzeże jedynie między 256tys i 16mln jest praktycznie niezauważalna.

Odnośnik do odpowiedzi

OMG o czym ja dzisiaj myślę ;< Pomyliłem się chodziło mi że różnicy dużej nie zobaczymy między 256k a 16mln. Ale powiem szczerze że widać różnice między starymi telefonami z 65k kolorów a np Hero który także 65k kolorów... Wyświetlacz także robi swoje :)

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...