Skocz do zawartości

Telefon biznesowy za ok. 2000 PLN


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Proszę o poradę w wyborze tlefonu biznesowego.

Zastosowanie

Przeglądanie stron internetowych

Czytanie i pisanie maili

Gry i inne bajery na końcu.

Moje typy:

HTC Touch Pro 2 t7373

Nokia N97 (odradzają mi ją ze względu na jakość wykonania i wieszanie się)

iPhone 3GS

Co możecie powiedzieć o tych typach?

Może warto zastanowić się nad czymś innym w tej klasie cenowej?

Odnośnik do odpowiedzi

Do biznesu polecam tylko i wyłącznie dwa modele: nokie n97 oraz HTC HD 2. Bezproblemowe przeglądanie stron internetowych czy też korzystanie z pakietów biurowych. CZy nokia się zawiesza??

Wydaje mi się że jak każdy telefon ma swoje wady ale w żądnym wypadku nie jest awaryjna. Iphone raczej nie jest model prezentującym klasę tel. biznesowych.

Odnośnik do odpowiedzi

A widziałeś ją na żywo czy tylko na zdjęciach?? W rzeczywistości nie wydaje się taka wielka. Używałes jej w ogóle wewnętrzna klawiatura jest bardzo wygodna a i wyświetlacz jest znacznych rozmiarów. A teraz spójrz na mikry ekranik E75 i przeciętną klawiaturę QWERTY (klawisze sa płaskie i bez odstępów pisze się praktycznie jak na dotykowym ekranie).

Odnośnik do odpowiedzi

Pio - E90 miałem przez jakiś czas na własność bo się zamieniłem z wujkiem za E51. I nie mów że E90 nie jest duża i ciężka, bo jest o wiele większa od E75. Chyba że dla Ciebie telefon ważący 210g to nie jest dużo. E75 ma nowszego symbiana, GPRS'a... Tak na prawdę wolałbym E75 bo można do przycisków się przyzwyczaić a do wielkośći telefonu już jest ciężej...

Odnośnik do odpowiedzi
ma nowszego symbiana, GPRS'a...

No naprawdę szał ciał GPRS miał mój siemens sprzed 5 lat . Ach i te twoje wymiary fakt jest długa ale np. iPhone ma podobne wymiary (jest szerszy nieznacznie krótszy i z oczywistych względów cieńszy). Waga mnie np. nie przeszkadza lubię czuć telefon w kieszeni a nie takie plastikowe badziewie warzące 70g (idąc twoim tropem Vertu Ascent to złom bo waży aż 173g).

Odnośnik do odpowiedzi

Ja też lubie czuć telefon ale dla mnie telefon ważący ponad 200g to cegła i tyle. Czy E90 nie wygląda jak cegła? Oczywiście wygląda. No dobra jest duża bo ma qwerty, ale E75 także ma qwerty i nie jest taka długa i szeroka. Co do GPRS'u - głupi przykład.

Odnośnik do odpowiedzi

No dobra jest duża bo ma qwerty, ale E75 także ma qwerty i nie jest taka długa i szeroka.

Klawiatura klawiaturze nie równa liczy się także wygoda. A ekran w E90 i E75 przecież ten w E75 to najzwyczajniej śmiech na sali.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 weeks later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...