Skocz do zawartości

Końcowy pomysł - SE Aino


ladiesman

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

w końcu postanowiłem, ze ze stanów kupię se Aino.

jest to model praktycznie najnowszy , więc nie jestem pewien czy jest mozliwe wgranie jezyka polskiego... a pytanie jak zwykle : chodzi o język polski w telefonie... xDD

proszę o jak najbardziej wyczerpujące odpowiedzi ... szzczególnie liczę na pio075 oraz na inne osoby które znają odpowiedź na to pytanie .

zapraszam ... bardzo zelezy mi na waszych odpowiedziach

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

w końcu postanowiłem, ze ze stanów kupię se Aino.

jest to model praktycznie najnowszy , więc nie jestem pewien czy jest mozliwe wgranie jezyka polskiego... a pytanie jak zwykle : chodzi o język polski w telefonie... xDD

proszę o jak najbardziej wyczerpujące odpowiedzi ... szzczególnie liczę na pio075 oraz na inne osoby które znają odpowiedź na to pytanie .

zapraszam ... bardzo zelezy mi na waszych odpowiedziach

Do U10i Aino jest możliwość dogrania polskiego pakietu językowego(z tego co widze z brandem pod play)ale czysty niebrandowany też by sie znalazł. (Platforma DB3350((A2)))

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

w końcu postanowiłem, ze ze stanów kupię se Aino.

jest to model praktycznie najnowszy , więc nie jestem pewien czy jest mozliwe wgranie jezyka polskiego... a pytanie jak zwykle : chodzi o język polski w telefonie... xDD

proszę o jak najbardziej wyczerpujące odpowiedzi ... szzczególnie liczę na pio075 oraz na inne osoby które znają odpowiedź na to pytanie .

zapraszam ... bardzo zelezy mi na waszych odpowiedziach

To tak aino narazie nie ruszysz w domu. Pozostaje tylko SEtool 3 Box inaczej tego w tym momencie nie zrobisz.

Odnośnik do odpowiedzi

To najnowsze modele więc mogą być nie ujęte w supporcie. w każdym razie jeśli SE Tool 3 Box tego nie ruszy to nic go narazie nie ruszy:D

Setool ma w obsłudze ten model i na supporcie leżą pliki do tego.

Odnośnik do odpowiedzi

Setool ma w obsłudze ten model i na supporcie leżą pliki do tego.

Nie oto mi chodziło ;) Chodziło mi o to że może nie być na niektórych listach wspieranych modeli że soft leży na Setoolu wiem :)

Odnośnik do odpowiedzi

pojebało mi sie ....więc jezeli kupie setool'a 3 boxa (kosztuje on ok 450 zł.) nie będę miał pewności czy mi spolszczy SE Aino ????

wolałbym nie ryzykować.. co prawda stać mnie na ten telefon i na setool'a ....na brak kasy nie narzekam ...ale takie wydawanie kasy jeżeli nie zadziała nie ma najmniejszego sensu ... moze ktoś robił tego typu "experymenty"... i moze mi podpowiedziec czy to wypali na Aino.

nie chce ryzykować :DD

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...