Skocz do zawartości

Jak Wam Sie Podoba W595?


takker007

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba najlepszy telefon muzyczny teraz na rynku.

No chyba nie. Tani walkman z głośnikami stereo i tyle moim zdaniem kiepsko wygląda (już bardziej podoba mi się wersja dostępna w Orange W595s Linette). Przeciętny aparat, powolny soft ( tylko przy brandzie a większość tych fonów wychodzi z salonu Plusa). Przeciętniak na rynku nie ma się czym zachwycać za bardzo.

Odnośnik do odpowiedzi

No Nie wiem, ja mam inną opinie. Nie wiem czemu mówisz tylko a wadach tego telefonu. Może Nie jest najlepszym muzycznym telefonem na świcie . Ale jest jednym z najlepszych muzycznych telefonów na świecie.

Który telefon ma Dual Share Jack z.. ?! Bo W595 ma.

Track ID też ma i to bardzo dobra funkcja Bo jak w radiu słyszysz jakąś fajną muzykę i nie wiesz jaki ma tytuł to on ci wypisze.

:)

fajny filmik o W595 ( impreza, lesbijki)

:)

LINK:

Odnośnik do odpowiedzi
No chyba nie. Tani walkman z głośnikami stereo i tyle moim zdaniem kiepsko wygląda (już bardziej podoba mi się wersja dostępna w Orange W595s Linette). Przeciętny aparat, powolny soft ( tylko przy brandzie a większość tych fonów wychodzi z salonu Plusa). Przeciętniak na rynku nie ma się czym zachwycać za bardzo.

To jest chyba tylko twoja opinia, bo ja znam kolegę i dużą grupę osób którzy są z niego zadowoleni...

Prawda że chłopak nie ma zbytnich wymagań, chciał tylko kupić sobie telefon multimedialny przez którego nie zbankrutuje to czemu nie?

Odnośnik do odpowiedzi

nie jestem zresztą znawcą telefonów komórkowych, ale co dla ciebie znaczy "że z głośnikami stereo". Może mnie wyśmiejesz, ale mi się wydaje że większość dzisiejszych komórek mają właśnie głośniki stereo - bo jak nie, to co, dolby sorround 5.1? :) no chyba sam przyznasz że to byłoby trochę dziwne :)

Odnośnik do odpowiedzi

Dolby Surround 5.1 można spotkać na kilku modelach Japonieckich telefonów :P (widziałem, też system 7.1 w jakimś tam Made In Japany)

a Stereo to teraz zaczęło się rozpowszechniać w komach, czyli głośniczki w ilości dwóch. Pozostałe modele (większość) mają jeden głośniczek -tzw. MONO.

Odnośnik do odpowiedzi
nie jestem zresztą znawcą telefonów komórkowych, ale co dla ciebie znaczy "że z głośnikami stereo". Może mnie wyśmiejesz, ale mi się wydaje że większość dzisiejszych komórek mają właśnie głośniki stereo - bo jak nie, to co, dolby sorround 5.1? :) no chyba sam przyznasz że to byłoby trochę dziwne :)

No właśnie nie głośniki (głośniki nie dźwięk czyli popularny buzzer) to większość ma mono (czyli jeden gdzieś na obudowie nie tak jak tutaj). Widzisz nie wyśmiałem cię ;)

TrackID czo to za plus połowa obecnie sprzedawanych SE to ma (mam K810i który należy do serii Cyber-Shot i mam TrackID)

Dual share jack mówisz a to telefon to ma??? Chyba zestaw słuchawkowy który można kupić do dowolnego modelu ze złączem FastPort.

Wiem jakie są kolory i po prostu mi się nie podobają tyle w tym temacie bo o gustach się nie dyskutuje.

. Ale jest jednym z najlepszych muzycznych telefonów na świecie.

No tutaj się uśmiałem a co powiesz o Nokii 5800XM, 5320XM, SE W960, SE W980 czy choćby stary ale świetnie grający W810i. Dlaczego ludzie tworzący akustykę dla platformy A2 bazują na akustykach z W980i a nie W595.

Odnośnik do odpowiedzi
nie jestem zresztą znawcą telefonów komórkowych, ale co dla ciebie znaczy "że z głośnikami stereo". Może mnie wyśmiejesz, ale mi się wydaje że większość dzisiejszych komórek mają właśnie głośniki stereo - bo jak nie, to co, dolby sorround 5.1? :) no chyba sam przyznasz że to byłoby trochę dziwne :)

Ja nadal jestem przy tym że jeśli ktoś chce słuchać muzykę znakomitej jakości to niech kupi sobie normalnej mp3 (czy coś podobnego) i normalnych słuchawek (np. Sennheiser).

A komórę to niech używa na inne rzeczy... ;)

Odnośnik do odpowiedzi

dzięki, że mnie nie wyśmiałeś :)

Dual share jack mówisz a to telefon to ma??? Chyba zestaw słuchawkowy który można kupić do dowolnego modelu ze złączem FastPort

No ma ma, myślałem że wiesz wszystko na temat w595 :D ja na swój prosty sposób rozumuję to następująco: jeśli masz kogoś bliskiego, z kim możesz się podzielić muzyką plus kasa nie wylewa ci się z kieszeni, w dodatku chcesz mieć telefon którego łatwo obsługiwać to śmigaj do sklepu... często ludziom więcej nie trzeba do szczęścia :)

Odnośnik do odpowiedzi

Jak ktoś kupuje, to powinien wiedzieć czego się spodziewać, toteż często o wadach wspominamy..tak jak brak Autofocusa. Podobno, jest w nim bardzo delikatna obudowa, bateria trzyma się na zatrzaskach które od częstego otwierania mogą się wyłamać. Poza tym W595 zamula i to ładnie, tak jak każdy SE na A2 B)

Odnośnik do odpowiedzi

nie przekonasz mnie, pio075 :) Ty jesteś jedyną osobą, która twierdzi, że nie ma w telefonie dual jacka, tylko jakiś "zestaw słuchawkowy"... tak, też słyszałem że ma słabe baterie, że kruszy się itepe... ale proszę Cię nie przekręcaj faktu, bo na setkach stronach widziałem, słyszałem lub czytałem o funkcjach w595 i w 100%-ach jestem przekonany, że jest wbudowany dual share jack i że jest integralną częścią aparatu... i może na koniec wspomnę jeszcze raz że kolega ma taki telefon, a w telefonie jest ta wyżej wymieniona funkcja. Z tego co pamiętam nie prosił żadnych dodatków. No więc kogo chcesz przekonywać :)

Odnośnik do odpowiedzi
Dual share jack

Tak, SE ma dużo takich funkcji.. BestPic™, Photo fix, Picture blogging, Video blogging, Photo feeds, x-Pict Story™, PictBridge printing. Walkman™ player, głośniki stereo, Album art, Shake control, SensMe™, PlayNow™, TrackID™. Dane strumieniowe a/v. Przeglądarka Access NetFront™. Microsoft™ Exchange ActiveSync™. Auto rotate. Ale chyba nie do końca wiesz czemu ma służyć dual share jack ;) Ja się zgadzam z Piotrkiem. Funkcja owszem dotyczy tego soniacza, ale co i jak, to już jemu dam okazję się wypowiedzieć :rolleyes:

Najbardziej powinno cieszyć to, że w zestawie jest karta pamięci 2GB.

Odnośnik do odpowiedzi

Wiesz o co chodzi w dual share jack ??? Mówi ci coś ta nazwa ??? Znasz Angielski???

To teraz zadaj sobie pytanie w którym miejscu znajdujesz drugi fast port lub wtyczkę typu jack 3,5mm??? Nie ma prawda a teraz obejrzyj zestaw słuchawkowy a raczej tą część gdzie łączysz słuchawkę z przejściówką i co tam jest ciekawego??? Otóż są tam dwa wyjścia typu jack 3,5mm piękne prawda??? I to jest właśnie Dual Share Jack.

Any questions???

Odnośnik do odpowiedzi

fajny filmik o W595 ( impreza, lesbijki)

:)

LINK:

Spoko filmik:D Ciekawe gdzie są takie imprezy bo wiem że za granicy na pewno ale czy w Polsce to nie wiem.

Tel niezły ale nie najlepszy

//Nie cytuj całej wypowiedzi tylko fragment do którego się odnosisz

//pio075

Odnośnik do odpowiedzi

Ale spoko reklam :D Ciekawe czy dało by rade taką z robić. Na pewno bym poszedł na taką imprezę.

Wie może ktoś czy da się do telefonu dołączyć taką większą słuchawkę bo nie lubię te małe co wkłada się do uszy

Odnośnik do odpowiedzi
No Nie wiem, ja mam inną opinie. Nie wiem czemu mówisz tylko a wadach tego telefonu. Może Nie jest najlepszym muzycznym telefonem na świcie . Ale jest jednym z najlepszych muzycznych telefonów na świecie.

Który telefon ma Dual Share Jack z.. ?! Bo W595 ma.

Track ID też ma i to bardzo dobra funkcja Bo jak w radiu słyszysz jakąś fajną muzykę i nie wiesz jaki ma tytuł to on ci wypisze.

:)

fajny filmik o W595 ( impreza, lesbijki)

:)

LINK:

tą reklamę jeszcze nie widziałem.ale to chyba nie dają w tv zrobione tylko na internet.takie nie za bardzo pozwolą dać w tv.szkoda bo bym oglądał:D

Odnośnik do odpowiedzi

chudas jak do każdego Walkman'a w ostatnim czasie dołączane są HPM'y-70

.takie nie za bardzo pozwolą dać w tv.szkoda bo bym oglądał

w miejsce skrupulatnego odliczania czasu do następnej transmisji w tv sugeruję, znaleźć sobie dziewczynę :]

poza tym..reklamy ogłupiają, przykładowo moja pani od polaka z gim. zgłupiała i kiedy w filmie którym oglądała pojawiły się reklamy, ta wyłączyła głos w tv i patrzyła się po mieszkaniu i w sufit..z opowieści okolicznych świadków..ona nadal uczy polskiego.

Odnośnik do odpowiedzi
tą reklamę jeszcze nie widziałem.ale to chyba nie dają w tv zrobione tylko na internet.takie nie za bardzo pozwolą dać w tv.szkoda bo bym oglądał :D

To nie reklama (czyli nie doczekasz się na premierę w TV :P ) to zajawka imprezy tzw. Silent Disco tzn. wszyscy słuchawki na uszach.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 weeks later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...