Skocz do zawartości

K750i czy MDA Compact i S65 czy k700i


Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli chodzi o K750 i Mda to zależy do czego potrzebny tobie telefon.Jak tylko do dzwonienia i robienia zdjęć to raczej K750, a jak interesują ciebie jakieś fajne programiki i gierki na windowsa to polecał bym bardziej MDA. MDA ma bardzo duże możliwości. Bardzo szybki procek dużo RAm-u itd. Raczej z tych dwóch wybrałbym MDA.

S65 czy K700i to wybrał bym K700i ponieważ ma lepszy wyświetlacz więcej pamięci (ale nie można jej rozbudować) mp3. Z tego co wiem to Siemensy strasznie często się zawieszają wię ich nie polecam.

Odnośnik do odpowiedzi
robienia zdjęć

Dla mnie teleofn w ogole moze nie miec aparatu. Dla mnie to zbedny bajer. Do fotem mam cyfrowke i zdjecie 2 mp z cyfrowki jest 100 razy lepszy niz z k750i. Jakosc zdjecia to nie kwestia matrycy, ale optyki. Jak producenci dalej beda robic taka tendete to 10 mp im nie pomoze.

Raczej z tych dwóch wybrałbym MDA.

I tez tak chyba uczynie. Poki co jestem na dobrej drodze, aby niedlugo miec mda compact.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 month later...
  • 1 year later...

Radzę MDA, Siemensów nie polecam, wręcz odradzam...Są do dup*.Miałem raz, teraz wiem, że był to ostatni raz :victory:

Niemcy mają dobre samochody, ale telefony....ehh szkoda gadać :)

PzdR

Vendetta

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...