Skocz do zawartości

Htc Touch Diamond- Kopiowanie Kontaktow


lilantoine

Rekomendowane odpowiedzi

witam.chcialbym skopiowac kontakty z htc touch diamond do innego tel (nokia e65) i nie moge tego zrobic. kopiowanie na karte sim nie powiodlo sie poniewaz wyskakuje komunikat,ze nazwy sa zbyt dlugie. Przesylanie kontaktow przez bluetooth tez jest kiepskie bo musze potem odczytac je wszystkie w nokii jako wiadomosci.jak moge przeslac te kontakty na kompa?mam plytke do htc ale nie wiem jak to sie tam robi.pomocy!!!

Odnośnik do odpowiedzi
  • 10 months later...

Cześć...

Wiem, że wykopuję wątek z mroków przeszłości, ale może ktoś tu będzie miał podobny problem, to może pomóc...

Jeśli chodzi o przeniesienie kontaktów z telefonu na telefon, to można to zrobic przez SyncML. Warunkiem jest to, żeby oba telefony wspierały synchronizację przez SyncML natywnie, albo przez dodatkowe oprogramowanie. Nokia E65 ma wsparcie natywne, a do HTC Diamond jest potrzebne dodatkowe oprogramowanie (np. Funambol)

Druga rzecz, jaką trzeba zrobić, to znalezienie serwisu w sieci, który daje możliwośc synchronizacji. My akurat niedługo startujemy z takim serwisem (całkowicie darmowym) pod nazwą kopiujkontakty.pl Co prawda na początku będzie faza betatestów, ale ma ona na celu głównie sprawdzenie, czy są jeszcze jakies telefony, które damy radę obsłużyc, a nie mamy ich jeszcze w bazie. Natomiast mechanizmy synchronizacji działają.

Szukamy betatesterów, więc jesli ktos chciałby nas wspomóc, bylibyśmy wdzięczni. Oczywiście, w ramach betatestów, można będzie całkiem spokojnie juz przenosić sobie kontakty między telefonami, jesli ktoś bedzie tego potrzebował.

Pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...