Skocz do zawartości

Mikrofon c550


MaŁy_TaBs!aRz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam wielki problem !! Kupiłem na allegro motorole od super sprzedawcy :roll: i na początku było ok wszystko z telefonem ,po wystawieniu komentarza i wykonaniu paru telefonów (wcześniej było ok) coś stało sie z mikrofonem ,wogóle nie było mnie słychać ,pomyślałem że udam się z tym do serwisu i poszedłem.Zjawiłem sie po odbiór telefonu i koleś powiedział mi że zamontował nowy mikrofon i niestety też nie działa ,powiedział mi że naprawią za pare dni ale to będzie się wiązało z lutowaniem czegoś na płycie głównej i koszt takiej naprawy to 40zł :roll: :roll: więc zrezygnowałem ,czy może to być wina samego mikrofonu i tego że nie przylega dobrze do płyty głównej ? teraz założyłem w elastomer podkładki no ale to nic nie daje bo rzeczywiście mikrofon może być padnięty i zastanawiam się czy nawet jak nie będzie działać nowy mikrofon to czy będzie mnie słychać przez zestaw słuchawkowy :roll: :roll: .Całkiem możliwe że koleś z serwisu chciał przyrobić na mnie i wymyślił taką bajeczke.bardzo prosze jakiegoś fachowca o odpowiedz

Odnośnik do odpowiedzi

Przez zestaw będziesz słyszany, całkiem możliwe, że trzeba poprowadzić nowe ścieżki<jak tak mrobiłęm w Noki 3410>.Przypuszczam, że mogł mówić prawdę, przecież później pozostaą slady robienia ścieżek wiec jest to do sprawdzenia. Co do przyleganie to wątpie, żeby nie przylegał. One są na sztywno umieszczone wiec nie mja sie jak ruszać i musza przylegać.

YO

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie ta przezroczysta płytka pod klawiaturą na której znajduje się mikrofon troszke odstaje ,nawet po założeniu obudowy nie jest dociśnięta ,spróbuje dziś z mikrofonem od innej motki ,moze coś zadziała :) a jak nie to pozostaje mi zestaw słuchawkowy sprawdzic :]

Odnośnik do odpowiedzi

Koleś w serwisie powiedział mi że płyta główna jest wygięta i to widać i mówił że to wina styków z których napewno któryś nie styka się z płytą.W jednym serwisie koleś sie tego nie podjął ,jutro ide do drugiego serwisu i zobaczymy co to będzie.Na innym forum uzyskałem odpowiedz ze zestaw słuchawkowy powinien działać bo tor mikrofonu a zestawu to 2 różne rzeczy ..jak nie naprawi w serwisie to spróbuje z zestawem słuchawkowym.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 weeks later...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...