Skocz do zawartości

Kf 510


toxic

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mój problem polega na tym że w moim nowym kf510 zanikł obraz. Wszystko działa itp. ale nic nie widać. Telefon jest użytkowany przez miesiąc nigdy nie upadł. Wcześniej zdarzyło mi się dwa razy że obraz zanikł ale po uruchomieniu ponownie wszystko było okej. Coto może być ? Da się to jakoś naprawić ?

Odnośnik do odpowiedzi

no nie ryzykowałbym tego ;P mowie nie mialem z czyms takim doczynienia ani moj kupel posiadacz tego samego LG poprostu trafiles na jakiegos trefniaka skoro pomiesiacu ci cos pada... a druga sprawa ze nie masz juz gwarancji ;>

tamten kumpel nie narzekia na tego fona

moze zanies go do komisu zobac co ci tam powiedza moze naprawia a bedzie taniej niz w servisie

Odnośnik do odpowiedzi

Wątpię żeby się odpięła pewnie uszkodziły sie ścieżki lub całkiem pękła tam jest zbyt mało miejsca żeby się wypięła bo wejścia przylegają do obudowy a jeśli jest na wsuwce to jest zabezpieczone.

Odnośnik do odpowiedzi

Byłem w 3 komisach i jak usłyszałem w jednym: "jak to się rozkręca" w drugim że napewno trzeba wyświetlacz wymienić a w trzecim że jeszcze takiego telefoniku nie widział i pewnie nikt mi go nie naprawi to żal się zrobił.

Napisałem do lg odnośnie oprogramowania niestety w odpowiedzi dostałem tylko tyle że nie udostępniają softów :/

pio075 po czym tak wnioskujesz ? Dodam że komórka nawet z najmniejszej wysokości nie spadła.

Odnośnik do odpowiedzi

Musisz zanieść do autoryzowanego serwisu LG trochę zapłacisz ale masz pewność że nie spieprzą roboty bo szkoda phona na takich amatorów chociaż trzeba pogratulować komisantom szczerości bo gorzej by było gdyby wzięli i coś popsuli.

Musisz zanieść do autoryzowanego serwisu LG trochę zapłacisz ale masz pewność że nie spieprzą roboty bo szkoda phona na takich amatorów chociaż trzeba pogratulować komisantom szczerości bo gorzej by było gdyby wzięli i coś popsuli.

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...