Skocz do zawartości

Co wybrać w Orange?


Rekomendowane odpowiedzi

hmmm, szczerze mowiac ja bym odradzial siemensa. wiec jak mialbym wybierac pomiedzy sagemem a sony ericssonem to bym wybral...

trudna sprawa ale mysle ze... SAGEMA !!

Dlaczego?

super wyswietlacz! 256 tys kolorow

bardzo dobra bateria (14 dni i 14 godz wg producenta)

aparat 1.30 MPx (1280 x 960 pikseli)

no i polifonia 64 tonowa

poprostu bomba, dodatkowo ma slot na karty rozszerzen, dla mnie jest rewelka

chociarz do SE tez nic nie mam ale bym wybral jednak tego sagema

Odnośnik do odpowiedzi

A miałeś okazję go używać? Czytałem że wszyscy, no może przesadziłem, większość żali się na to fatalne orangeowskie menu i blokade niektórych funkcji, a wręcz ich niedostępność itd. Ogólnie jestem pod wrażeniem jego funkcji i relacji do ceny.

SE ma takiego plusa że ma radio a przyznam że ta funkcja mi się często przydaje(mam nokie 6610) ale jego wada to brak możliwości rozszerzenia pamięci.

Odnośnik do odpowiedzi

niestety nie mailem jeszcze okazji go uzywac, ale gdy tylko dorwe go w swoje rece zloze relacje, poprostu zakochalem sie w tym fonie, i do tego co najwazniejesze cena jest rozsadna. co do tego menu nie wiem jak z tym jest, ale pewnie niedlugo sie ukaze jaks inny soft i wszystko bedzie gralo, mam tez chec kupic go sobie

Odnośnik do odpowiedzi

Wybór jest napewno trudny. Dobry aparat i możliwość rozserzenia pamięci w Sagemie i niezawodne menu i jego prosta obsługa oraz radio w SE K700i.

To takie moje plusy tych telefonów. Mimo wszystko boje się o ten soft sagema i związane z nim menu orange-nie ma raczej pochlebnych recenzji, czy da się to już zmienić na oryginalny soft i ile to może kosztować?

Odnośnik do odpowiedzi
Wybór jest napewno trudny.

Dokładnie, tez bym mial trudny wybór

Mimo wszystko boje się o ten soft sagema i związane z nim menu orange-nie ma raczej pochlebnych recenzji

Jak juz mowilem nie widzialem jeszcze tego, ale chyba sie przejde do salonu orange i poprosze o pokazanie telefonu, musze sam sie przekonac o co chodzi z tym softem

czy da się to już zmienić na oryginalny soft i ile to może kosztować?

Hmmm, napewno sie da, to tylko kwestia czasu. A wgranie nowego softu mysle ze ok 50 PLN kosztuje (chyba ze mamy telefon z symbianem to ok 250 PLN)

Odnośnik do odpowiedzi

Zobaxcz czy joy w sagemie bedzie Ci odpowiadal. Np. w c65 jest taki kolek, ze za cholere bym sie nie przyzwyczail. Z kolei t610 jest bardzo dla mnie wygodny. Jak zalezy Ci na wygladzie to pomysl nad s65. Bardzo ladny teleofn i posiada slot kart pamieci. Mp3 nie odtwarza, ale czytalem, ze konwertuje sie jakis format i mozna normalnie sluchac. Dokladnie sie tym nie interesowalem, bo nie mam tego telefonu. Na Twoim miejscu wachalbym sie pomiedzy s65(plus za wyglad i slot), a k700i (chyba solidniejszy i ostatnio marka se budzi u mnie zaufanie :) ) Do sagemow mam jakis wstret lekki. Na pierwszy rzut oka wydaja sie zaje...., a potem przychodzi rozczarowanie, ze czegos sie przeslac nie da, ze nie ma jakies opcji, ze cos jest niewygodne itd. Nie wiem jak ze spasowanie obudowy sagema (nie ma go u nas w orange), ale ja nie nawidze jak teleofn skrzypi tak wiec wszelkie wymienne obudowy dla mnie odpadaja. Dla mnie telefon musi byc solidny i nic nie moze skrzypiec.

Ps. a sie rozpisalem :)

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...