Skocz do zawartości

Co Kupic?


hungary

Rekomendowane odpowiedzi

cześć, jestem nowy na forum i uczę się "poruszać" na forum. Mam nadzieję, że spotkam tu miłych i serdecznych ludzi, którzy będą umieli mi pomóc.

A pomocy potrzebuję ;) miałem do niedawna samsunga. Jest już trochę stary i muszę go wymienić. Nie wiem tylko własnie jeszcze na jaki telefon. Zastanawiam się nad nokią, sagemem i nad LG. Strasznie podoba mi się Viewty i n95. Ale na rynku jest tyle telefonów, że może też spodobac mi się jakiś inny. Chciałem więc zapytać jakie Wy macie modele, jakie mieliście kiedyś. Jakie polecacie a jakie kompletnie nie...

z góry dziękuję :)

Odnośnik do odpowiedzi

Dokładnie tak jak napisał kr110 jak N95 to tylko 8GB. A ja wolałbym dołożyć trochę i wziąć Samsunga Omnię. O Viewty nie wspominam bo odstaje nieco od N95 i Omni (no chyba że pod względem aparatu wtedy LG nie stoi na straconej pozycji).

Odnośnik do odpowiedzi

tylko 650 zł?? naprawdę?? ja przegladałem kilka stron i wszędzie Viewty kosztował około 900-1000 zł. W kazdym bądź razie marzy mi się ta kamerka 12 klatek na sekundę :P w weekend się rozejrzę, a omnia trochę drogi jednak :/ a jeszcze mam pytanie, nokia n96 nie ma dotykowego ekranu??

Odnośnik do odpowiedzi

Domyďż˝lam siďż˝e chodziďż˝o o 120fps bo 12 to bylo by naprawde bogactwo (pamiÄtaj tylko Ĺźe 120fps jest przy QVGA przy VGA masz 30fps czyli tyle co np. w N95). Nie nokia N96 nie ma dotykowego ekranu.

Odnośnik do odpowiedzi

To kup sobie lustrzankę za 600zł i N73 za 400zł będziesz mieć super aparat i niezły telefon z Symbianem.

A ten LG o który Ci chodzi, miał się pokazać w październiku w Europie, czyli w Polsce go prawie w 100% nie ma. Z resztą sądzę, że cena będzie oscylować w granicach 2 tyś.

Odnośnik do odpowiedzi

Ja osobisice bardzo lubie robic zdjecia telefonem dlatego 8MP by mi sie przydało, aparat za duzo miejsca zajmuje :)

Viewty hmm cudo naprawde ten telefon im sie udał, sam sie zastanawiam nad zmiana, jednak samsungi mi sie aznudziły, dlatego chetnie przezuce sie na LG tym bardziej na takie ;) jak Viewty

Odnośnik do odpowiedzi

A wiesz dlaczego aparat zajmuje dużo bo ma porządną matrycę z dużym "oczkiem" które wpuszcza dużo światła a wiesz dlaczego telefon choćby miał 20mpx nie dorówna porządnej cyfrówce bo w takiej samej obudowie (a często nawet mniejszej) musi zmieścić jeszcze dużą baterie moduł GSM i mnóstwo innej elektroniki której nie znajdziemy w cyfraku który jest nastawiony na wykonywanie zdjęć.

A wiesz dlaczego aparat zajmuje dużo bo ma porządną matrycę z dużym "oczkiem" które wpuszcza dużo światła a wiesz dlaczego telefon choćby miał 20mpx nie dorówna porządnej cyfrówce bo w takiej samej obudowie (a często nawet mniejszej) musi zmieścić jeszcze dużą baterie moduł GSM i mnóstwo innej elektroniki której nie znajdziemy w cyfraku który jest nastawiony na wykonywanie zdjęć.

A wiesz dlaczego aparat zajmuje dużo bo ma porządną matrycę z dużym "oczkiem" które wpuszcza dużo światła a wiesz dlaczego telefon choćby miał 20mpx nie dorówna porządnej cyfrówce bo w takiej samej obudowie (a często nawet mniejszej) musi zmieścić jeszcze dużą baterie moduł GSM i mnóstwo innej elektroniki której nie znajdziemy w cyfraku który jest nastawiony na wykonywanie zdjęć.

Odnośnik do odpowiedzi

jasne ze nie ma porownania miedzy aparatem a telefonem z aparatem, bo ten pierwszy zawsze bedzie lepszy, normalka.

ale jak wiecie nie zawsze nosi sie aparat foto przy sobie, a taki w fonie tak, no chyba ze ktos zostawi go w domu, a na wypady ze znajomymi i uwiecznienie jakis ciekawych akcji sie przydaje :) a wiadomo im wiecej w aparacie tym lepiej :)

Odnośnik do odpowiedzi
x3 popraw.

przeczytajcie

mało solidnych argumentów, ale przynajmniej chłopak wie co lepsze.

Wiem ale nie chcę poprawiać bo wywali krzaczki.

@Sebek to do takich fotografii wystarczy K810i ma bardzo dobry aparat i jest duuuużo tańszy. A co do rozdzielczości to wybierz co lepsze dobre 3.2mpx czy rozpixelowane 8mpx?. A i nie zawsze więcej znaczy lepiej :P

Odnośnik do odpowiedzi
@pio no moze masz racje ze k810i lepszy i tanszy :) ale jak zwykle sa jakies ale :)

SE nie ma tego czegos według mnie taki bezduszny ten telefon jakis taki .... hehe LG jednak ma nad nim w tym przypadku przewage :PP

Tak a każdy LG ma duszę :lol: duszę to ma samsung soul :P (w nazwie jedynie). Mnie żaden LG jakoś nie urzekł są przeciętne i tyle i miałbym go wybierać bo ma to coś?? Dla mnie telefon jest tylko narzędziem i wybieram to co mi się podoba i jest funkcjonalne. Dla ciebie urządzenie które zmienisz za rok musi mieć duszę? Moim zdaniem to jest trochę bez sensu.

PS. Może warto skończyć tą dyskusję bo się mały off top robi.

Odnośnik do odpowiedzi

Tu się z tobą zgadzam kr110 tyle że K850i jest totalną porażka głównie pod względem aparatu a jak będzie z tym LG czas pokaże chociaż wydaje mi się że będzie tak jak we wspomnianym SE czyli lipa.

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...