Skocz do zawartości

Prada Ii


falco

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z forumowiczu słyszał o takim telefonie Prada II?? Widziałem go gdzieś "przelotem" na jakiejś stronie internetowej i ciekaw jestem co to za nowość. Czy pojawią się w nim jakieś nowe rozwiązania? Czy będzie identyczny jak Prada?

Odnośnik do odpowiedzi

Ma pojawić się na rynku w czwartym kwartale 2008 roku. Telefon będzie zbudowany w oparciu o chipset Infineon MP-EH + M180. Zostanie wyposażony w czterozakresowy moduł GSM/EDGE i dwuzakresowy moduł HSDPA (850 MHz / 2100 MHz), 3-calowy wyświetlacz WQVGA o rozdzielczości 240 x 400 pikseli, 5-megapikselowy aparat z autofocusem i fleszem, Bluetooth 2.1, WiFi 802.11b/g, tuner FM i czujnik ruchu. Ten model będzie miał wysuwaną klawiaturę QWERTY. Będzie przednia kamera (0.3 megapiksela) do wideo rozmów, obsługa kart pamięci microSDHC, TV-out, Radio FM. Korzystać będzie można z pełnej przeglądarki HTML, dochodzi MP3 / WAV / WMV Player

1730.jpg

Odnośnik do odpowiedzi
Ma pojawić się na rynku w czwartym kwartale 2008 roku. Telefon będzie zbudowany w oparciu o chipset Infineon MP-EH + M180. Zostanie wyposażony w czterozakresowy moduł GSM/EDGE i dwuzakresowy moduł HSDPA (850 MHz / 2100 MHz), 3-calowy wyświetlacz WQVGA o rozdzielczości 240 x 400 pikseli, 5-megapikselowy aparat z autofocusem i fleszem, Bluetooth 2.1, WiFi 802.11b/g, tuner FM i czujnik ruchu. Ten model będzie miał wysuwaną klawiaturę QWERTY. Będzie przednia kamera (0.3 megapiksela) do wideo rozmów,Wi-Fi b/g, obsługa kart pamięci microSDHC, TV-out, Radio FM. Korzystać będzie można z pełnej przeglądarki HTML, dochodzi MP3 / WAV / WMV Player

1730.jpg

Powtarzasz się ;) następnym razem jak będziesz robił Ctrl+C Ctrl+V popraw to później żeby się nie powtarzało :P .

Odnośnik do odpowiedzi

Człowieku, gratuluje kolejnego bezsensownego posta, niedługo będzie tysiąc i będziesz fajny.

Podałem informacje na temat Prady II i chyba nie sądzisz, że miałem ten telefon w ręku, żeby napisać swoje zdanie na ten temat? <_<

Jak coś nie pasuje, to pisz do Moda niech mnie zbanuje :angry:

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie tylko spokojnie, nie ma się co kłócić. Ja również słyszałem, że ten model ma wejść w czwartym kwartale 2008 roku, tak więc już niedługo. Natomiast co do funkcji to aparat 5Mpx, z wysuwaną klawiaturą, przednią klawiaturą do wideorozmów, mp3. Czyli to co panowie napisali niżej ;)

Odnośnik do odpowiedzi

Ponieważ to nowość, to pewnie trochę bedzie kosztować. Ja też podejrzewam, że z 1500 zł. Ale jak na nowy telefon to i tak nie tak drogo :P Prada I też chyba na początku tyle kosztowała. Ciekawe jak się przyjmie u nas w kraju. ;) i mam jeszcze takie pytanko... słyszałam coś, że tą pradę II będzie można podłączyć do telewizora??

Odnośnik do odpowiedzi

Nigdzie nikt tnie podał oficjalnej specyfikacji telefonu i tak naprawdę niewiele o nim wiemy ale niewykluczone że może takowe wyjście posiadać obecnie jest już sporo telefonów które możemy łączyć z TV np. Nokia N93, Nokia N95, Nokia N82, Samsung D900i (pewnie jest ich więcej ale tyle akurat pamiętam :P )

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 weeks later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...