Skocz do zawartości

Lg Ku380 Problem Z Bluetoothem


kotka93

Rekomendowane odpowiedzi

Hm... dziwna sprawa. Od dawna się tak dzieję..? Kompletnie nie znam tego telefonu, alee.. spróbuj kochanie przywrócić ustawienia fabryczne o ile jest taka opcja.

Ewentualnie noo.. spróbuj pogrzebać w ustawieniach, albo podaj co możesz zmieniać w ustawieniach BT, czy coś jak "Transmisja danych", czy "Połączenia"...

Odnośnik do odpowiedzi

Szczerze mówiąc boję się co do tych ustawień fabrycznych, bo telefon jest z Francji... Co do grzebania to uwierz mi, że grzebałam (oczywiście ostrożnie). A pytałeś od kiedy się to dzieje... No właściwie odkąd dostałam telefon trafił on do serwisu, do ściągania Sim Locka. No i jak wrócił to już tak było. Dzięki za zainteresowanie moim postem. ;)

Odnośnik do odpowiedzi

No ręce opadają...

Jeśli masz jakiś papierek z salony, czy komisu gdzie zdejmowali twojemu telefonowi Sim-Locka idź do tego komisu i powiedz, że spierdzielili robotę, przedstaw problem, bo to ewidentnie nie twoja a ich wina.

Acha, no i nie przywracaj ustawień fabrycznych ;)

Odnośnik do odpowiedzi

Już kompletnie nie mam pojęcia co robić. Zostało tylko usiąść i płakać... :( Wysłałam maila do konsultanta LG. Zobaczymy co będzie dalej.

Ehh... Żebym ja chociaż wiedziała co to jest ten adres BD to pewnie bym go ustawiła. :rolleyes:

Znalazłam ciekawy post na którejś ze stron:

"Aneta

2008-05-05 21:12:13

No a ja niestety mam 'mały' problem z bluetoothem. Mianowicie: gdy chcę go włączyć wyskakuje mi komunikat,iż 'należy podać adres BD'. Wie ktoś może o co z tym chodzi i jak temu zaradzić? Telefon jest zupełnie nowy - mam go raptem od 4 dni,a już coś z nim nie tak. Byłam i w Orange (bo stamtąd go wzięłam) i dzwoniłam do Biura Obsługi Klienta. Ani tu ani tu nie potrafią mi pomóc, więc przedostatnia nadzieja w Was (pozostaje mi jeszcze oddanie go do naprawy,czego bym nie chciała,bo jeszcze się nie nacieszyłam ;)). Bardzo proszę o odpowiedź albo tu albo na GG 8066241 (wolałabym na GG :)). Z góry dziękuję :)"

Napiszę do niej, może przez 4 miesiące udało jej się już to rozgryźć. A jak nie to będę dalej próbowała...

Odnośnik do odpowiedzi

Hey noo, adres BD, to pewnie część softu twojego telefonu, coś jak jeden z programów odpowiedzialnych za prawidłowe funkcjonowanie Bluetootha w twoim telefonie.

Niestety sama tego nie ustawisz, choć głowy nie daję bo nie znam tego telefonu, ale raczej nie możesz tego zrobić.

Radzę udać się do salonu gdzie zdejmowałaś simlocka, bo płaciłaś tylko za zdjęcie simlocka, a że spaprali Ci przy okazji BT, to już tylko ich sprawa i oni muszą się tym zająć.

Konsultant LG?

Możesz ją zapytać, ale... pomyśl przez zdjęciem simlocka wszystko jest OKay, po zdjęciu simlocka nie da się uruchomić BT, więc gdzie jest problem..? Ja naprawdę bym poszedł do tego komisu i wyjaśniłbym sprawę.

Odnośnik do odpowiedzi

Napisałam do tamtej dziewczyny i dostałam taką odpowiedź:

Anetka 23:06:18

no witam. niestety mi tez nie udalo sie rozwiazac tego problemu...ani tez nikt nie umial mi pomoc;/ powiem Ci ze to chyba jakas wada oprogramowania bo strasznie duzo osob do mnie pisalo

Sytuacja zrobiła się beznadziejna...

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra, jutro coś pokombinuję. Dzięki za wszystko ^_^ :* Dobrej nocy... ;*

Do LG potrzebowałabyś kabla serwisowego, co kosztuje swoje, dochodzi do tego znalezienie softu do twojego telefonu+umiejętność wgrania ;)

Odpowiadając na pytanie, samemu nie da rady :P

Tak tylko pytałam... :rolleyes:^_^

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...