Skocz do zawartości

Słyszeliscie O Tym?


Sonia

Rekomendowane odpowiedzi

hej smile.gif słyszeliście moze o takim telefonie LG KC910? może ktoś już ma? podobno jest niesamowity? smile.gif

Mieć raczej nikt nie ma bo ma wejść do sprzedaży w październiku ale jeśli chodzi o funkcje to niezwykle ciekawy nawet nieźle wygląda zapowiada się ciekawa konkurencja dla N96 :P

Odnośnik do odpowiedzi

Też słyszałem, że ten LG ma wejść w październiku. Ciekawe ile będzie kosztował. Może ktoś już wie? Ja słyszałem, że robi niesamowite zdjęcia, już jak taki naprawdę pożądny aparat cyfrowy. No i pewnie ma jeszcze milion innych funkcji o których będziemy mieli okazję dowiedzieć się jak już pojawi sie na naszym rynku :D

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 weeks later...
Kolejne wspaniałe dziecko LG :P czekamy więc na premierę ;)

No no, poczytałam o tym telefonie co nieco i jestem pod wrażeniem! Aparat 8Mpx, możliwość nagrywania filmów w rozdzielczości 720 x 480 pikseli z prędkością 30 fps, dotykowy ekran. Full wypas!

Właściwie to 640x480pixseli zastanawiam się tylko jaka będzie jakość tego "wspaniałego" aparatu przy tak płaskim telefonie.

Odnośnik do odpowiedzi

To własnie dobrze, że telefon jest cienki. Jak dla mnie to ogromny plus. Poza tym po co kupować aparat skoro teraz to własnie telefon go zastępuje? Można nosić jedno urządzenie, a nie dwa :) poza tym jak dla mnie nie może być niewypałem, ogólnie przecież LG ma dobre telefony. A teraz jak jeszcze ulepszyli to już w ogóle! :D

Odnośnik do odpowiedzi

Pisałem już kilka razy w różnych topicach aparat w płaskim telefonie będzie słabszy niż w zwykłym matryca telefonu potzrebuje miejsca aparat 5mpx w czy nawet 8mpx w płaskim telefonie zrobi takie zdjęcie jak przeciętny 3.2 w markowej (canon, Lumix) cyfrowce najlepsze porównanie se W890 vs. K810i obydwa 3.2mpx i właściwie nie ma porównania.

Odnośnik do odpowiedzi

Nie, telefonom jeszcze daleka droga do jakości cyfrówek, a raczej coś jak nieosiągalny cel.

Nie chcę przesądzać dalszego rozwoju aparatów w telefonach, ale jakość raczej nigdy nie będzie taka jak dobrej lustrzanki.

A 8Mpx różni się od 2Mpx i reszty tylko rozdzielczością, bo na tym polega ta bitwa o megapiksele ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Nie, telefonom jeszcze daleka droga do jakości cyfrówek, a raczej coś jak nieosiągalny cel.

Nie chcę przesądzać dalszego rozwoju aparatów w telefonach, ale jakość raczej nigdy nie będzie taka jak dobrej lustrzanki.

A 8Mpx różni się od 2Mpx i reszty tylko rozdzielczością, bo na tym polega ta bitwa o megapiksele ;)

Dokładnie a ja do twojej wypowiedzi dorzucę jeszcze tylko że cyfrówki także są rozwijane więc ten "pościg" jest bezsensowny moim zdaniem lepiej było by gdyby skoncentrowali się na dopracowaniu do dobrego (albo bdb) poziomu obecnych matryc 3.2 i 5.0mpx a nie prowadzili bezsensowna bitwę na Mega Pixele.

Odnośnik do odpowiedzi

słuchajcie to jak to jest, moj bardzo dobry kolega ma jakiś model lg z 5 mpix aparatem (nie pamiętam modelu) i zdjęcia wychodzą jak z normalnego aparatu. Nawet ostatnio drukowałam sobie zdjęcie i na prawdę byłam pod wrażeniem bo zdjęcie wyszło piękne! Nic już nie rozumiem.

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...