Skocz do zawartości

['] 6021 - Co Dalej?


Blum

Rekomendowane odpowiedzi

Daj spokój tej serii K. O ile K550 jeszcze mogę zrozumieć to K510 jest śmieszny napiszę wprost to jest gó**o nie telefon kiepski wyświetlacz brak slotu na karty pam. do kompletu dorzucili jeszcze zje***y joystick i mamy obraz nędzy i rozpaczy. Ten telefon to ostatni jęk techniki i to jest twoim zdaniem alternatywa dla K550i o W810i już nie wspomnę. kr110 podał ci link do bardzo ładnego W810i w dodatku masz miesiąc gwarancji rozruchowej nic tylko brać.

Odnośnik do odpowiedzi

k770i mam dostępnego za 1 zł także w mniejszym, przez co dla mnie lepszym abonamencie.

Aby wziąć Nokie E51 musialbym zwiekszyc abonament o 5 zł, czyli niby nic, ale zawsze zostaje na podobnym poziomie.

Ale coś czuję, że E51 to spełnienie moich komórkowych marzeń...

Odnośnik do odpowiedzi

Nie brałem pod uwagę opcji przełużenia umowy "z aparatem" bo dwa lata temu ERA się nie popisała. Ale tym razem się zrehabilitowali.

Uwolnili mnie od główkowania co by tu kupić sensownego a przy okazji się nie wykosztować. Będe miał dobry kom. za 1 zł, przy nieznacznie większym obciążeniu.

Zmienia się na lepsze u naszych operatorów!

Odnośnik do odpowiedzi
  • 4 weeks later...

No, jest już w mych rękach od dwóch dni E 51. Istny kombajn - dla mnie wielki skok, bo poprzednio miałem same prostackie telefony.

Udało mi się rozkminić czytanie na niej książek (co bardzo chciałem mieć w telefonie) i zmianę tematów ;) (dla nowicjusza, Symbian to wyższa szkoła jazdy). Sporo rzeczy trzeba będzie do niego dograć - jakieś gierki ze dwie chociaż :)

Wadą tego tela jak dla mnie jest to, że w stosunku do szerokości i długości (sporych) jest jednocześnie bardzo cienki, przez co dziwnie leży w ręce. Niestety z tego powodu zaliczył już raz upadek przy wkładaniu do futerału (przez to, że jest tak cienki, przeszedł przez otwór z dołu Krusella), na szczęście na dywan - żadnych skutków nie ma chyba.

Piękny wyświetlacz - duży, wyraźny.

Internet wygląda jak w komputerze :o

Mam nadzieję, że nie będzie pecha i wytrzymamy razem ze sobą 2 lata.

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...