Skocz do zawartości

Viewty


bajeczka

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem tak nie mam go ale miałem ostatnio okazję go zobaczyć wygląda świetnie a i funkcje ma niczego sobie największa zaleta to aparat (stabilizacja obrazu, AF, 5mpx) i tryb wideo (rozdz. VGA 125fps można płynnie oglądać nawet w zwolnionym tempie) co do funkcjonalności to zapewne będzie podobnie jak w pradzie.

Odnośnik do odpowiedzi

120klatek to dobrze a oznacza to że w ciągu sekundy filmu wychwytywane jest 120 klatek zapewnia to większą płynność odtwarzanego obrazu (ludzkie oko widzi obraz płynnie już od 30fps ale przy 120 obraz nie będzie skakał nawet przy zwolnionym tempie).

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli lubi robić filmiki to spodoba mu się na pewno. Filmy z tego telefonu można bez problemów oglądać na zwykłym telewizorze i jakość będzie identyczna jak w telewizji (nie mówię tu o telewizji HD).

Odnośnik do odpowiedzi
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

a słyszeliście o LG secrect? też od niedawna dopiero jest na rynku. Ma ktoś może jakieś info na jego temat? Tylko proszę wytłumaczyć w łatwy i przystępny sposób :P

sama sobie musiałam poszukać infromacji... a myślałam, że ktoś mi pomoże, no ale już nie ważne. Tak więc LG Secrect ma aparat 5(!!!!!!!!!!!!!!) Mpx, dotykowy wyświetlacz, tylko nie wiem co to jest touchpad nawigacyjny z efektami świetlnymi ?? :P

Odnośnik do odpowiedzi
a słyszeliście o LG secrect? też od niedawna dopiero jest na rynku. Ma ktoś może jakieś info na jego temat? Tylko proszę wytłumaczyć w łatwy i przystępny sposób :P

sama sobie musiałam poszukać infromacji... a myślałam, że ktoś mi pomoże, no ale już nie ważne. Tak więc LG Secrect ma aparat 5(!!!!!!!!!!!!!!) Mpx, dotykowy wyświetlacz, tylko nie wiem co to jest touchpad nawigacyjny z efektami świetlnymi ?? :P

Zacznę od tego 5mpx było bajerem wcześniej teraz zauważyłem że coraz więcej telefonów ma 5mpx (bezsensowny marketing jakość tragiczna ale na obudowie świeci się napis 5MPX) Touchpad z efektami to po prostu dotykowe klawisze kierunkowe (nie wiem o co im chodzi dokładnie z tymi efektami czy jest to coś w stylu samsunga soul)

//EDIT: Dobra już wiem o co chodzi z efektami przed "wciśnięciem" klawisza np. w prawo widzimy w tym miejscu punkt świecący na niebiesko gdy go wciśniemy pojawiają się te półkola coś w stylu schematycznych fal radiowych. Jak to działa można zobaczyć na tym filmiku (można się też dowiedzieć ciekawych rzeczy ale trzeba znać angielski gdyż film jest w tym języku):

Odnośnik do odpowiedzi
  • 3 weeks later...

Nikt przecież nie mówił że jakość będzie jak w VGA ale ja także widziałem zdjęcia robione aparatami 5mpx i szczerze mówiąc jakość nie powaliła mnie na kolana (są dobre ale w porównaniu do aparatu cyfrowego o matrycy 5mpx właściwie nie ma porównania).

Odnośnik do odpowiedzi
  • 3 months later...

Z lampą jest dobrze Xenon mocno doświetla ale tylko w trybie zdjęć przy filmach nie ma rewelacji bo Xenon nie może świecić cały czas więc w trybie video nie ma doświetlania.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 4 weeks later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...