Skocz do zawartości

Uszkodzenie Mechaniczne


asiek565

Rekomendowane odpowiedzi

Mam simensa c75, który od jakiegoś czasu sprawiał mi problem. Szwankowała grfika, obraz był zniekształcony, dzielił się na części, telefon sie zawieszał, a potem już nawet nie dało się go włączyć, bo nie pojawiał się obraz i było tylko słychać melodijkę.

Tel oddałam do serwisu bo mam jeszcze na niego gwarancje. Tam uznano ze uszkodzenie powstało na wskutek jakiegoś upadku lub zgniecenia i ma świadczyć o tym przegieta płyta główna w okolicy ukałady zasilania.

Nie przypominam sobie, żebym gdzieś jakoś mocno nim uderzyła. Na obudowie nie ma nawet sladu po jakims wypadku tego rodzaju.

Czy faktycznie mogło sie to zepsuc z mojej winy? moge napisac odwolanie tylko zastanawiam się czy to ma jakiś sens

Bardzo prosze o pomoc i z góry dzieki

Odnośnik do odpowiedzi

Postaraj się powalczyć.Znam przypadki że telefon był normalnie używany, ale z wilgoci która jest w powietrzu gdzieś było zaśniedziałe i serwis to uznawał za telefon zalany, mimo iż nie miał styczności z wodą.Jeżeli Ci nie upadł to walcz.Ale skoro płyta główna jest wygięta, to raczej nie mogła się wygiąć sama z siebie.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 weeks later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...