Skocz do zawartości

Nokia 6600 czy SE k700 ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 month later...

Ja mam Sx1 ale raczej polecałbym 6600 ponieważ ma lepszy wyświetlacz.lepszy jest w nim kontrast.K700i to troszke prze reklamowana zabawka.Zdjęcia nie wychodzą tak jak powinny by wychodzić.W końcu ma matryce 1.3 Mpx ale nir sa tak dobre.Kolega powiedział mi że na moim wychodzą lepiej i ma jedną wielką wade pamięć-42MB.

Odnośnik do odpowiedzi

ZGRABNY, co ci z wyswietlacza gdy reszta jest do bani. Wgralem jakis dzwoinek wav do 6600, to zamiast odtwarzac go jak normalny dzwonek do sie ciela przy odtwarzaniu muzyki (nie wspomne juz o mp3), w sx1 wszystko gra ladnie i ieknie rownierz mp3. moze klawiatura na poczatku jest troche rudna do opanowania ale pozniej bylo ladnie 8)

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 months later...

Ja osobiscie mam tutaj dylemat.

Mam zaufanie do Noki ale wydaje mi sie Sony Ericcson lepszy..

Wiec tak w noki tej masz symbiana co daje duze moliwosci oraz karte MMC co daje

ze mozesz przechowywac wiele rzeczy filmy tapety zdjecia itp

Natomist K700I ma zdjecia w formacie 1,3mega piksela.

Zalezy do czego Ci tel potrzebny..ja bym brał K700I tym razem

Pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi

mala prosba z mojej strony a w zasadzie 2.Jezeli pytamy sie ktory telefon wybrac to piszmy do czego przede wszystkim bedziemy go uzywac.W tym wypadku ciezko cos powiedziec.Na plus nokii na pewno karty pamieci,dobry aparat,symbian a na se to ze ma bardzo dobre mp3.Napisz do czego go bedziesz zamierzal uzywac.Jezeli do mp3 to k700i jezeli nie to 6600 bo jak dla mnie to tylko mp3 przemawia za k700i(chociaz za duzo ich nie nagrasz ale beda w o wiele lepszej jakosci niz na 6600).Po drugie nie piszmy tylko ktory fon wybieramy(np caly post to k700i albo wybieram k700i czy cos takiego)Piszmy tez dlaczego ten a dlaczego nie tamten itp.Uzasadnijmy nasz wybor.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 months later...

Moze niech sie wypowie ten co ma Nokie 6600 i mial stycznsc z k700.. Nokia ma symbiana.. z nim mozesz robic cuda, minusem to ze bateria krotko trzyma,bardzo dobry uklad menu, ogromny wyswietlacz

A k700? Na pewno lepiej brzmia w nim dzwieki, bateria tez lepsza, ale ma za malo funkcji.

NOKIA 6600 ma wymienne karty MMC a w k700 masz tylko 43MB :P

Odnośnik do odpowiedzi

Chociaz jestem zwolenikiem tel. z Symbianem to raczej polecałbym K700i.Ta Nokia ma bardzo słaby procesor i nawet mp3 będzie się przycianać na tę wersje Symbiana dużo aplikacji nie działa a poza tym jest ogromna!!K700i ma korektor do poprawiania dźwięku.Ma małą pamięć ale to dobry tel. ma 1.3MPx aparat to tego flash-a(działa tez jako latarka.Bardzo szybko wszystko się włącza w K700i.

Raczej brałbym K700i.

Pozdrawiam!!

Odnośnik do odpowiedzi
nawet mp3 będzie się przycianać

nieprawda

na tę wersje Symbiana dużo aplikacji nie działa

nieprawda

a poza tym jest ogromna

kwestia gustu.Wcale nie jest taka duza.

ma 1.3MPx aparat

tak naprawde to 1,3mpx to wielkosc interpolowana(tak sie to nazywa?) czyli po prostu powieksza zdjecia z 640x480 do 1,3mx a robi to o wiele gorzej niz wiele programow oferujacych zdjecia 1,3 mpx na symbianie.Widzialem fotki 1,3Mpx z K700i i sa fatalnej jakosci.

Odnośnik do odpowiedzi
ZGRABNY napisał/a:

nawet mp3 będzie się przycianać

nieprawda

To fakt, bo 6600 nie ma mp3. Tylko nie wciskajcie ludziom kitu, ze mozna zainstalowac sobie program i sluchac mp3. Jakoscia zbliza sie do gramofonu Bambino czy jak sie zwie ta machina :) Swoja droga bambino chyba ma lampe tak wiec dzwiek audiofilski <LOL>

Odnośnik do odpowiedzi
tylko nie wciskajcie ludziom kitu, ze mozna zainstalowac sobie program i sluchac mp3

Fakt jakosc jest fatalna gdy sluchasz mp3 przez glosniczek.Ale w mojej 3650 jak sluchalem przez sluchawki to jakosc byla ok.Fakt ze w k700i jakosciowo mp3 sa o wiele lepsze ale nieprawda jest ze mp3 sie tna w 6600.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 weeks later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...