Skocz do zawartości

Nec 525 HDM


rolniczy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich użytkowników, a w szczególności posiadaczy Nec'ów :)

Mam pytanko do szanownych ekspertów odnośnie konfiguracji tego telefonu pod kątem MMSów w plusie. Czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć jak mam to poustawiać? Na kilku forach czytałem co prawda takie instrukcje ale żadne nie tyczyły mojego telefonu.

I jeszcze jedno pytanko (narazie :oczko: ): czy można w tym nec'u ustawić raporty doręczenia wiadomości?

Pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 weeks later...

mailem 2 necki (606 i 808). i z tego co zauwazylem to w 606 sa raporty doreczenie, a dokladnie to znajdziesz w "messages" (wiadomosci) i tam gdzies w settings sa, w twoim tez powinny byc, a co do 808 nie chcem sie wypowiadac ( 5 miesiecy sie meczylem zeby sima zdjac i wkoncu sobie to darowalem i puscilem na allegro z simem) a do so java i mms to wydaje mi sie ze trzeba odblokowac ustawienia java i mms bo bez tego ani rusz, niestety tak juz jest z tymi neckami, pozdro :)

Odnośnik do odpowiedzi
  • 5 weeks later...
Witam wszystkich użytkowników, a w szczególności posiadaczy Nec'ów :)

Mam pytanko do szanownych ekspertów odnośnie konfiguracji tego telefonu pod kątem MMSów w plusie. Czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć jak mam to poustawiać? Na kilku forach czytałem co prawda takie instrukcje ale żadne nie tyczyły mojego telefonu.

http://matrax.net/forum/showthread.php?t=25045

I jeszcze jedno pytanko (narazie :oczko: ): czy można w tym nec'u ustawić raporty doręczenia wiadomości?

Tak, sa raporty. W ustawieniach wiadomosci zaznaczasz ptaszka przy "receipt request"

Pozdrawiam.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 10 months later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...