Skocz do zawartości

n 7650 czy n 3650??


robaq

Rekomendowane odpowiedzi

Jak juz zauwazyles ma mmc, bo pamiec dostepna w 7650 do delikatnie mowiac nic. Kilka aplikacji i nie ma. 3650 jak kolega wyzej zauwazyl nie ma rozsuwanej klawiatury, ktory po pewnym czasie przejodzi w tryb full automat (tak jak klapki w t28s). Teraz wady 3650 w porownaniu do 7650. Pierwsze co to klawiatura. Podobno mozna sie przyzwyczaic, ale na poczatku ciezko idzie. Po drugie wyglad. Jak jestes biznesmenem lub kims powaznym to 7650 duzo lepiej wyglada. A i jeszcze dzieki mmc na 3650 mozna odtwarzac sobie filmy co jest przydatne w szkole na lekcjach :lol:

Odnośnik do odpowiedzi

co to tej awaryjnosci to mysle ze 7650 tez im ulega i to rownie czesto(a moze i czesciej) jak 3650. ale mysle ze to i tak zalezy na jaki aparat sie trafi :)

klawiatura mi nieprzeszkadza gdzyz mysle ze do wszystkiego mozna sie przyzwyczaic (a piszac smsa przynajmniej mi sie nie zamknie jak w 7650 :P )

[ Dodano: 2005-07-25, 15:51 ]

mam jeszcze jedno pytanie....

Jaki zestaw sluchawkowy bedzie najlepszy dla 3650?(chodzi nie tylko o rozmowy ale rowiez o odtwarzanie muzyki :) )

Odnośnik do odpowiedzi
  • 4 weeks later...

3660 - to jest to. normalny uklad klawiatury (mimo ze klawisze sa nie za duze), ekran 65tys kolorow, karty pamieci (najwazniejsza roznica, to strasznie ogranicza 7650). roznice w cenie miedzy 3660 a 3650 sa minimalne, natomiast juz 6600 wymaga nieco wiekszego wkladu.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 months later...

Radziłbym też kupić Nokie 3660.A co do kalwiatury w Siemensie Sx1 to pisze się szybciej niż an normalnych telefonach bo można pisać dwoma palcami.Raczej nie polecałbym zbierać pieniędzy i kupić Sx1 bo często się wiesza i jest wtedy problem bo wgranie od nowa softu kosztuj około 80zł.

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem co przy nim robili, poprostu pewnego dnia postanowilem sobie przywrócic ustawienia fabryczne az tu nagle po restarcie telefonu wszystko padlo :>

Chodzilem z nim po roznych komiach, niektore jak np. SIMLOCK w Lublinie przy ulicy Lubartowskiej nie poradzil sobie z tym (jeden z najwiekszych salonów), aż znalazlem maly salonik, gdzie mi to zrobili za 250 zl (w SIMLOCKU wstepnie wycenili naprawe na 500 zl, ale i tak nie dali rady). Od tamtej pory mam male zrazenie do siemensow.

Odnośnik do odpowiedzi

W wiekszosci przypadkow pomaga format telefonu. Kumpel ma sx1 i smaga az milo. Co do klawiatury to sie mozna przyzwyczaic, a klawiatura w 3650 jest dla mnie gorsza niz w sx1. Z wygladu dla mnie sx1 to poprostu cudo. Z zalet sx1 ma radio i odtwarzacz mp3, ktory jest prawdziwym odtwarzaczem, a nie aplikacja pod symbiana dajac dzwiek mono.

Soft do sx1 mozna sobie w domciu zapodac. Sprawa podobna jak z sl45. Panowie z siemensa dali wszytsko co potrzebne :)

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 month later...

HA !!! To udowadnia wyższość telefonów bez symbianów =) szkoda tylko że w segmęcie błędów aplikacji , których notabene fony bez symbiana nie mają (chodzi o rozbudowane aplikacje np. jakieś latarki , mp3 i radio itp.itd)

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 month later...
Moim zdaniem 7650 to staroć i cegła 100 ray wolał bym 3650

No, N3650 to nie cegła?! N7650 po złożeniu jest raczej mniejsza od 3650, a tej nie złożysz:)! Ja mam N7610 i też nie jest mała ale bez porównania z tamtymi dwiema! No ale pewnie wolałbym 3650:)

[ Dodano: 2006-02-09, 15:48 ]

oczywiście 3650 od 7650! Bo moja jest najlepsza:p

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 year later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...