Skocz do zawartości

Nowy telefon do 1500zł.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, potrzebuję pomocy w wyborze nowego telefonu. Pora zmienić wysłużoną Galaktykę S5 Mój budżet to max. 1500 zł.
Wymagania to:
Oczywiście Android
Ekran Amoled, najlepiej poniżej 6 cali
RAM 3/4 GB
Pamięć 64GB, może być bez możliwości rozbudowy
Dobry aparat, najlepiej podwójny(fotograf ze mnie jak z koziej, ale chciałbym, aby w razie czego zdjęcia nie były pikselozą)
Slow-motion
W miarę dobry czas pracy na baterii, taki, żeby w połowie dnia nie trzeba było go ładować, tylko dla tego, że od czasu do czasu przejrzę media i net
Nie musi to być to demon wydajności, nie będę na nim grał
Dual sim nie wymagany

Myślałem nad

  • Asus Zenfone Zoom S- na Alledrogo są za 1250zł, ma wszystko czego potrzebuję chyba tylko poza slow-motion
  • Meizu Pro 7
  • Xiaomi MI 8 SE

Może ktoś z Was miał styczność z tymi modelami i ma porównanie.

Czy ewentualnie zwiększyć budżet do 1800zł i wybrać między LG V30 a Xiaomi MI8? Choć przyznam, że nie zależy mi na szpanie najnowszymi modelami.

Czekam na propozycje.

Odnośnik do odpowiedzi

Według mnie fajną opcją dla Ciebie byłby Xiaomi Mi Mix2. 6GB RAM, wydajny procek snap 835. Co prawda amoledu nie ma ale ma ładny wyświetlacz w proporcji 18:9. Ten model jesteś wstanie już kupić za ok 1500 zł np sferis. Inną opcją to bym się pokusił o LG G6.

  • Like 1
Odnośnik do odpowiedzi

Pierwsze dwie propozycje raczej był odrzucił, sensownie pod względem optymalizacji wypada Mi 8. Natomiast pod względem strice aparatu sprawdził bym G6
która wyposażona jest w kamery szerokokątne i spokojnie może służyć jako podręczna lustrzanka. Z SuperAmoledem i dobrym aparatem byłby do wyrwania też  S7 "edge".

  • Like 1
Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 weeks later...

Ciekawym wyborem może być tutaj również Lenovo Moto G6 Plus, do kupienia poniżej 1300 zł. Dobra jasność ekranu, mocny procesor, czas pracy na baterii ok, ekran FullHD+, 5.9" przy przekątnej 18:9, pamięć 4GB, 64 wewnętrznej. Zdjęcia mogę powiedzieć że bardzo dobre robi. Desing - ok, minus jedynie to wystający nieco obiektyw aparatu. Można co prawda nałożyć etui, choć odbiera to trochę uroku.

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 2.10.2018 o 16:39, J.T.93 napisał:

Ciekawym wyborem może być tutaj również Lenovo Moto G6 Plus, do kupienia poniżej 1300 zł. Dobra jasność ekranu, mocny procesor, czas pracy na baterii ok, ekran FullHD+, 5.9" przy przekątnej 18:9, pamięć 4GB, 64 wewnętrznej. Zdjęcia mogę powiedzieć że bardzo dobre robi. Desing - ok, minus jedynie to wystający nieco obiektyw aparatu. Można co prawda nałożyć etui, choć odbiera to trochę uroku.

Ciekawy wybór. Duży plus, że to model nowy, ale jednak troszkę odstaje od leciwego poprzedniego flagowca LG czyli modelu G6. Żaden telefon nie może się równa aparatem i wydajnością do niego.

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...