Skocz do zawartości

Problem z SMS w iPhone 6


Syll1205

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem z nieprzychodzącymi SMS w iPhone 6. 
Mianowicie ostatnio zauważyłam problem kiedy chciałam coś kupić przez internet za pomocą płatności BLIK kiedy to po wpisaniu kodu BLIK ma przyjść kod SMS którego należy wpisać dla autoryzacji płatności. 
Dostałam dźwięk SMS ale SMS nie było ani w powiadomieniach, ani w wiadomościach. I tak było wielokrotnie gdy próbowałam coś kupić tą metodą płatności. Ale np dziś dostałam SMS i pojawił sie on w powiadomieniach a w wiadomościach go nie było ani nawet nie pokazała się liczba wiadomości przy aplikacji wiadomości. Nic. Dopiero jak kliknęłam z powiadomień w tę wiadomość to wtedy się otworzyła ona w wiadomościach i pokazała się w wiadomościach już pozniej. 
Czy ktoś wie co z tym zrobic ? Jak to naprawic ? Błaaaagam pomóżcie 

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 month later...

Cześć, dzień dobry! 

 

W pierwszej kolejności proponuję to co zazwyczaj pomaga - reset do ustawień fabrycznych. Podczas włączania telefonu po resecie powinien on zaciągnąć z karty sim ustawienia operatora i problem powinien ustać.

 

Jezeli to nie pomoże - koniecznie poszukaj w ustawieniach CENTRUM SMS - każdy operator ma swoje wytyczne, które powinieneś w tym miejscu wpisać.

Daj znać po twardym resecie - znajdziemy jakieś rozwiązanie! :)

 

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...