Skocz do zawartości

Huawei p smart czy Redmi note 5 wersja 3/32


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Zastanawiam się nad wyborem kupna telefonu do 1000zł wpadły mi te dwa modele, który z nich powinienem wybrać?

Aktualnie jestem skłonny wybrać redmi note 5, ale troche przeraża mnie 6 calowy ekran zwłaszcza, że dochodzą belki na dole i na dole i telefon może być kolosem. 

Zależmy mi głownie na dobrym aparacie oraz po prostu codziennej pracy Fb, yt, mapy itp. 

Odnośnik do odpowiedzi

A z jakiego smartfona teraz korzystasz? To prawda, urządzenie jest dosyć duże, może być ciężko się przestawić. Waga również, prawie 180 gram, czuć to obciążenie. Oczywiście kwestia przyzwyczajenia. Poza tym to świetne, bardzo wydajne urządzenie. Jako aparat sprawdzi się dobrze, do map przyda się ten własnie 6 calowy ekran.
Z nieco tańszych urządzeń może Cię zainteresować Xiaomi Mi A1. Wersja 4/64 GB to koszt ok 820 zł z wysyłką, więc 200 zł taniej - https://www.ceneo.pl/55891975;0284-0;02516.htm
Specyfikacja jest nieco gorsza, wiadomo, to jednak tańsze urządzenie, ale nie znaczy że jest kiepska, do zastosowań o jakich piszesz wystarczy w 100%.
BTW - Redmi Note 5 możesz kupić w wersji 4/64 GB z europejskiej dystrybucji za 910 zł, gwarancja realizowana w Polsce, obsługa B20.

Odnośnik do odpowiedzi

Redmi Note 5 to najlepsze rozwiązanie w tym budżecie, w zasadzie biorąc pod uwagę, że można nabyć nową sztukę z dystrybucji EU za 800 zł to mamy tutaj do czynienia z jednym z najlepszych stosunków jakość-cena w ogóle. Po sukcesie Note 4 Xiaomi nie tylko rozwinęło mocne strony poprzednika w piątek odsłonie serii, ale, co najważniejsze, poprawiło największą bolączkę - średni aparat. Oczywiście, można w tych pieniądzach znaleźć coś, co robi lepsze zdjęcia, ale bilans ogólny zawsze będzie ujemny.

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...