Skocz do zawartości

Przedłużenie Umowy Orange abonament 29.99 (39.99) z wymianą telefonu


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,
Kilka tygodni temu Pomarańczowy Operator reklamacyjne umożliwił mi przedłużenie umowy na rok przed jej zakończeniem, także żal nie skorzystać z możliwości przedłużenia umowy. Obecnie od grudnia 2017 użytkuję Xiaomi Redmi 4A, ale chciałbym wrócić do nieco mocniejszego urządzenia. Po kontakcie z Działem Utrzymania Klienta (nie z BOK. W DUK dają lepsze oferty) zaproponowana mi została oferta abonamentu za 29.99 zł + rata za telefon. Nie potrzebuję flagowca, a urządzenia, które zapewni w miarę stabilną pracę przez najbliższe 2 lub 1.5 roku.
Zastanawiam się nad
Huawei P9 Lite 2017 - rata 29 zł
Moto G5S - rata 32 zł
Huawei P Smart - rata 39 zł
Czy warto któregoś z nich wybrać? Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do odpowiedzi

trudno powiedzieć czy te telefony zapewnią Ci stabilną pracę przez 2 lata. Z całej tej trójki ja bym chyba wybrał P9 Lite 2017. Nie myślałeś może żeby przedłużyć abonament bez tel i wziąć sobie jakiś na raty 0% ? Z reguły tak zawsze się lepiej opłaca :)

Odnośnik do odpowiedzi

Nie mogę już wziąć nic na raty, bo w niedzielę kupiłem laptopa na raty a mam jeszcze do spłaty kredyt za auto, więc ratuję się ofertą od operatora. 

W cenniku jest jeszcze

Nokia 5 za 31 zł miesięcznie

LG Q6 za 33 zł miesięcznie

Samsung Galaxy A6 za 45 zł miesięcznie.

Na innym forum rozmawiałem z gościem, który wynegocjował abonament za 35 zł + rata 37 zł z Mate 10 Lite

Odnośnik do odpowiedzi

Huawei P Smart jest ok, wydajnościowo powinien Ci wystarczyć przez te 2 czy 2,5 roku. Co prawda 3 GB ramu nie jest dziś jakaś potężną ilością, standardem zaczynają być min. 4 GB, ale da rade. Przeglądarka nie będzie mulić, aplikacje też nie, jeśli nie zawalisz systemu dużą ich ilością. Podwójny aparat pozwala uzyskać fotki dobrej jakości, ostre, żywe kolory. Ceny zaczynają się od 850 zł w sferis czy alto, więc Twoja oferta wypada dosyć korzystnie.

Te pozostałe proponowane to trochę lipa.

Odnośnik do odpowiedzi

Myślałem początkowo nad G5S (większość odradzała P Smarta, ponieważ słaba optymalizacja i po tygodniu może się mulic) ale stwierdziłem, że wymiana telefon ze Snapem 425 na telefon ze Snapem 430 nie ma sensu. Chyba, że w dziale utrzymania zaproponują coś o wiele korzystnego niż ta propozycja może pomyśle nad Mate 10 Lite (niby bebechy te same, ale większy ekran, więcej RAMu i pamięci wewnętrznej)

Odnośnik do odpowiedzi

Czekam na kontakt ze strony DUK. Może zaproponują coś więcej. Jak dzwoniłem ostatnio to babka mówiła, że gdyby miała możliwość to mogłaby mi obniżyć ratę za telefon o 5 zł. Jeśli zadzwonią i będzie taka opcja to bez wahania biorę Mate 10 Lite'a

Odnośnik do odpowiedzi
  • 3 weeks later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...