barlew

Tani telefon z funkcją hotspot

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Wyjeżdżam za granicę i zamierzam nabyć tam lokalną kartę prepaid i używać jej w telefonie/smartfonie do połączeń z internetem z mojego podstawowego telefonu poprzez hotspot.

Jaki model polecacie? Niedrogi i z długo działającą baterią. Dziękuję za radę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

każdy telefon z androidem :) jeśli zależy ci na dobrej baterii to może Xiaomi Redmi 4x ?? Posiada 4100 mAh.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To ma być urządzenie służące tylko jako hotspot? Czy coś na nim też będziesz działał (dzwonił, pisał)?
Jeśli to pierwsze to nawet Nokia E52 wystarczy, używki nie są drogie. Ewentualnie jakiś router mobilny, np. HUAWEI E5573, z obsługą 4G. Zapewnia obsługę do 4 urządzeń jednocześnie.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do Nokii e52 to z pewnością na plus jakość wykonania oraz wytrzymałość, upadek nie grozi rozbiciem itd, masz też funkcję hot spot i długi czas pracy baterii bo faktycznie do 7 dni. Propozycja warta przemyślenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki wszystkim za opinie. Po analizie doszedłem jednak do wniosku, że sensowniejszym wyborem będzie nabycie mobilnego modemu na kartę SIM. Nie reklamując dodam, że wahałem się pomiędzy Huawei a TP-Link. wybrałem ten drugi mimo, że droższy, bo miał trochę lepsze opinie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli jest to mobilny modem to w zasadzie firma ma drugorzędne znaczenie, bardziej skupiłbym się na zasięgu od danego operatora, przy czym LTE to minimum.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Obecnie raczej każdy telefon ma w sobie opcje hotspotu. Według mnie powinieneś zainteresować się telefonami firmy Xiaomi lub Huawei, wszystko tak an dobrą sprawę jest tylko kwestia Twoich wymagań, gustu i co najważniejsze: budżetu jaki posiadasz na zakup telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi