Skocz do zawartości

Czy Huawei p20 to dobry wybór?


klaudii1310

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jestem aż tak wymagająca, zależy mi tylko na dobrej jakości zdjęć, żeby się nie zacinał i nie przymulał, żeby bateria długo sie utrzymywała itp. Planuje ten telefon mieć przez jakieś 3 lata i czy myslicie że wytrzyma i będzie jeszcze dobrze działał?  Jakie są jeszcze wady i zalety? Proszę szczere odp od osób które posiadają tenajwiększą telefon.  

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Dobre pytanie, najpierw sprecyzuj budżet jaki posiadasz na zakup smartfona, bo Twoje wymagania spełnia wiele modeli, począwszy do starszych HTC po przez Samsungi czy Huawei i Xiaomi. Generalnie jest to dobry wybór, jakość zdjęć na odpowiednim poziomie, telefon nie będzie się zacinał czy to podczas bardziej wymagających gier czy aplikacji.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 8 months later...

Ja od niedawna mam Huawei P20. Powiem wam, że wybór byl dobry, bo smartfon jak na swoją cenę jest naprawdę porządny, parametry jak dla mnie ma bardzo dobre. Z wytrzymałoscią to różnie bywa, ale to już normalka w dzisiejszych smartfonach...dlatego warto od razu kupić jakieś etui czy szkło hartowane , tylko mocne - tu są dobre https://strefatelefonu.pl/pl/c/Huawei-P20/97

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...