Skocz do zawartości

Telefon: ekran 4" - 4,7", 500 - 600 zł


Rekomendowane odpowiedzi

Czołem.

Czeka mnie kupno telefonu, byłem przekonany po lekturze informacje na necie do Xiaomi 4x, jednak biorąc go w łapę w sklepie uznałem, że telefon z 5-calowym ekranem jest trochę za duży.

Potrzebuję sprzętu głównie do dzwonienia i sms-owania. Do robienia zdjęć mam aparat, do słuchania muzyki odtwarzacz. Może czasem po necie pobuszuję. To na co zwróciłbym pewnie uwagę, to sensowna pojemność baterii. Aplikacje raczej jakieś bardzo podstawowe.

Co znalazłem, to Sony xperia z5 compact lub z3 zcompact oraz Samsung a3 (czy tu, że są jakieś 2 wersje - 2016 i 2917?). Czy któryś z nich byłby dobrym wyborem? Czy może raczej co innego brać?

Telefon nowy.

 

Pozdrawiam.

 

 

edit:

Teraz zerknąłem na wielkość samego urządzenia i wspomniany samsung jest tylko minimalnie mniejszy od wymienionego na wstępie xiaomi. Zatem A3 raczej odpada, skoro różnica prawie żadna.

Z5 czy Z3 natomiast już dość znacznie mniejszy.

Odnośnik do odpowiedzi

Za dużego wyboru nie masz. Możesz pomyśleć też nad iPhonem 5S, są nieużywane do kupienia w tej cenie, lub z Windowsem - Nokia Lumia 630.

Jeśli Android to po za wspomnianymi przez Ciebie modelami nie ma nic konrektnego. Lepiej Z5 Compact, ma pare udoskonaleń, m.in czytnik linii papilarnych, szybkie ładowanie.

Odnośnik do odpowiedzi
17 godzin temu, J.T.93 napisał:

Za dużego wyboru nie masz. Możesz pomyśleć też nad iPhonem 5S, są nieużywane do kupienia w tej cenie, lub z Windowsem - Nokia Lumia 630.

Jeśli Android to po za wspomnianymi przez Ciebie modelami nie ma nic konrektnego. Lepiej Z5 Compact, ma pare udoskonaleń, m.in czytnik linii papilarnych, szybkie ładowanie.

Tak jak kiedyś byłem zwolenikiem Lumi to teraz to jest już porażka, więc lepiej dzisiaj w to już nie wchodzić. Faktycznie dużego wyboru nie ma, wydaje mi się że opcja z Z5 Compact będzie najlepszym wyborem. Problemem może być jednak cena przekraczająca budżet.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 4 weeks later...

Ja osobiście Lumie odradzam, w szczególności ze względu na system operacyjny który dla mnie osobiście jest dosyć uciążliwy, co do Z5 compact to opinie też są podzielone, na plus na pewno czytnik linii papilarnych, ewentualnie Samsung A3 wizualnie sprawia doskonałe wrażenie, w tej cenie warto rozważyć lub dołożyć do wersji 2017.

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...