Skocz do zawartości

OnePlus 5T vs Huawei P20 Pro


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Jak dla mnie przewagę ma Huawei P20 Pro. Ale jest i droższy, z oficlanego sklepu widzę że trzeba dać za niego 3500 zł, z dystrybucji sferis lub besceny 200 zł niżej.

OnePlus 5T jest 1000 zł tańszy :) Aparat lepszy w Huawei, obydwa urządzenia są tak wydajne że tutaj nie ma ich co porównywać, będą śmigać jak rakieta. Marka Huawei jest bardziej popularna. Gwarantem w większości sklepów będzie właśnie sprzedawca a nie producent, więc tutaj bez znaczenia, warto wybrać jakiś bardziej znany sklep.

  • Upvote 1
Odnośnik do odpowiedzi

Gdybyś decydował się na OnePlus 5, to warto, jeżeli masz taką możliwość, zaczekać jeszcze chwilkę, z uwagi na to, że aktualnie debiutuje, bardzo udanie z resztą, OnePlus 6. Osobiście, z tych dwóch modeli postawiłbym właśnie na OP5 - baardzo udany smartfon, niezwykle skuteczny w działaniu i, w oparciu o opinie, niezawodny. Nie widzę przewagi w P20 Pro, nie takiej wartej 1000 zł. 

  • Upvote 1
Odnośnik do odpowiedzi

Wg. mnie 5T jest optymalnym wyborem i nie ma za bardzo sensu dopłacania aż takiej różnicy do P20 - chyba że wyrwiesz ją na jakiejś dobrej promocji. Co do 5T to świetny ekran Fulll Optic Amoled z obsługą FHD+. Telefon warto swojej ceny i jedyne czego można się doczepić to brak stabilizacji optycznej w aparacie czy wodoszczelności. 

Odnośnik do odpowiedzi
Dnia 7.06.2018 o 21:04, Caesar99 napisał:

jedyne czego można się doczepić to brak stabilizacji optycznej w aparacie czy wodoszczelności. 

Optycznej nie ma, ale za to ma elektroniczną. Ten rodzaj stabilizacji obrazu jest oparty o zaawansowane algorytmy wykrywające ruch na powstającym obrazi, czyli niepożądane wstrząsy wywołane drżeniem rąk. Gdy dojdzie do wykrycia takiego ruchu, obraz zostanie odpowiednio skorygowany. Najczęściej będzie to jego przesunięcie, ucięcie, co spowoduje spadek rozdzielczości i ograniczenie pola widzenia. Nie jest to do końca optymalne rozwiązanie, lepiej sprawdza się podczas kręcenia wideo aniżeli przy fotografii, ale lepsze to niż żadne :rolleyes:

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 month later...

Może ja napiszę inaczej: P20 Pro jest ładniejszy niż 5T natomiast pod każdym innym względem niestety wypada gorzej, tak samo jeżeli chodzi o wydajność, jakość zdjęć jest dyskusyjna,a le i tutaj dla mnie przewaga na korzyść 5T.

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...