metro

W jakich sklepach kupujecie jedzenie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. W jakich sklepach lubicie kupować jedzenie?

W większych marketach czy w mniejszych sklepikach? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Raczej w większych sklepach;

jest taniej

o wiele większy wybor

mają lepsze promocje

Poza tym chodzę tam raz na tydzień, kupuję co jest mi potrzebne i potem jeszcze ewentualnie kupuję w mniejszych sklepach co jest mi potrzebne albo czego zapomniałem.

Polecam głównie netto. Jest tam spory dział ze zdrową żywnością: https://netto.pl/zdrowa-zywnosc Równiez z owocami i warzywami eko. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie mam jednego i zarazem ulubionego sklepu w którym zamawiam artykuły spożywcze, wszystko zależy do aktualnych promocji oraz od tego czego potrzebuje. W grę wchodzą także dobre sklepy internetowe, to wygoda jak i oszczędność.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szczerze powiedziawszy to staram sie kupowac w sklepach gdzie maja po prostu dobre jakosciowo produkty. Do mojego koszyka trafiaja te glownie z Polski poniewaz chce wspierac nasza gospodarke. Mam troche wolnego czasu ostatnio wiec wykorzystuje go w bardziej kreatywny sposob - ucze sie gotowac. Juz mam dosyc placenia za drogie restauracje gdzie za ulamek ceny moge przyrzadzic praktycznie to samo. Moj maz takze lubi sobie dobrze podjesc dlatego robie dla niego bardziej syte potrawy takie jak np. zapiekanka z kurczakiem - https://uwielbiam.pl/przepis/zapiekanka-makaronowa-z-kurczakiem-i-mozzarella-w-sosie-pomidorowym Koszt przygotowania jest niski w porownaniu do tego co mozemy otrzymac na talerzu. Zawsze robie wieksza porcje to moze sobie bez problemu nastepnego dnia wziasc do pracy badz odgrzewam to zwyczajnie na obiad i mam go z glowy :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi