Skocz do zawartości

Używany do 1000 zł a lepszy od S7?


Rekomendowane odpowiedzi

Byłem już bliski zakupu S7 za ok 900 zł, ale rozczarowuje mnie trochę aparat (obecnie mam S5) i złącze typu B. 

Od nowego oczekuję dobrego aparatu ze szczególnym uwzględnieniem filmowania 4k. Jasny wyświetlacz o doskonałym kontraście. Wejście na kartę pamięci obowiązkowe. Nie będzie służył do innych wymagających zadań typu gry czy oglądanie filmów. Ważne jest też by jak najdłużej trzymała bateria. Niestety obecnie pada mi nowa już po kilku godzinach. Pewnie flaki nie dają rady na Andku 6. Wielkość też raczej kieszonkowa niż tablet.

Odnośnik do odpowiedzi

Koniecznie musi być używka? Stać Cię na nowy smartfon z bardzo dobrym aparatem, mocnymi podzespołami i przyzwoitą baterią. Co do tej ostatniej - fakt, że S5 zjeżdża do bazy po paru godzinach nie sprawa, że aby nowy smartfon pociągnął cały dzień musisz kupić słuchawkę ze skrajnie potężną baterią. Dobrą opcją dla Ciebie może być Xiaomi Mi A1 - podwójny aparat z zoomem optycznym (2x), nagrywa w 4K (choć stabilizację ma jedynie cyfrową), aku 3080 mAh do tego Snap 625 + 4GB RAM. Posiada slot na mSD, ale czy będziesz jej potrzebował przy 64 GB ROM(?).

Odnośnik do odpowiedzi

Huawei P10? Bateria 3200 mAh, 4/64GB, matryca IPS FullHD, w samsungu S7 jest lepsza, ale to najwyższa liga.. Ale posiada za to USB typu C z funkcją szybkiego ładowania, nagrywa w 4K, świeny czytnik linii papilarnych. Używki w idealnym stanie ok. 1000 - 1100 zł chodzą.

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli w S7 aparat rozczarowuje to nie wiem jaki będzie w Xiaomi A1 hehe a tak serio wydaje mi się że S7 za 900 zł to mega dobra opcja jeśli jest to używka w naprawdę dobrym stanie. W tej cenie chyba nie znajdziesz nic lepszego według mnie.

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...