Skocz do zawartości

Telefon do 1700 zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Szukam telefonu do max 1700 zł

Zależy mi na:

Ekranie 18:9

NFC

Dobrej baterii

Dobrej jakości dźwięku przy słuchaniu muzyki przez słuchawki

Wydajności 

Żeby wytrzymał około 2-3 lata bez przycinek. Telefonu używam głównie do słuchania muzyki, oglądania filmów, pisania na messengerze i czasem pogram w jakąś gierkę. 

Zastanawiam się głownie nad Lg G6 i nad Xiaomi mi mix 2

Odnośnik do odpowiedzi

Zdecydowanie wolałbym wybrać G6. Telefon jak na swój duży wyświetlacz jest mały gabarytowo. Bardzo dobry szerokokątny aparat, który z pewnością jest lepszy niż w mi mix 2 (mój brat jakiś czas tamu kupił na promocji w sferis mi mix 2 bo dokładali pół darmo gimbala i z aparatu nie jest zadowolony w szczególności pierwszego). Praca na baterii również będzie dłuższa w przypadku G6 (w xiaomi prawie 6" przy baterii 3400mAh). Wydajność być może minimalnie lepsza w mi mix2 tylko nasuwa się pytanie czy jesteś w stanie wykorzystać te 6gb ram :)

Odnośnik do odpowiedzi

Za mix 2 przemawia świetny design to właściwie bezbramkowiec :) . Był w ofercie sferis z ciekawymi akcesoriami dodawanymi do zestawu. W tej cenie zwróciłbym też uwagę na Samsung Galaxy S7 Edge, wydajny Świetny ekran SuperAmoled i niebanalny desing.

Odnośnik do odpowiedzi

LG G6 pozostaje lepszym wyborem w tym budżecie od P10, z którą przegrywa tylko aparatem (którego kuba nie uwzględnił na liście priorytetów). Uwzględnił natomiast jakość wyświetlacza i dźwięku i te zdecydowanie lepiej wypadają we flagowcu od LG. Podzespoły w obu przypadkach są takie same, ale pamiętać należy, że G6 ma czystego andka.

Odnośnik do odpowiedzi

Witam Wszystkich na forum. Faktycznie opcja Galaxy S7 Edge jest ciekawym rozwiązaniem, ale nie zdecydowałbym się na używkę, jeżeli już to wolałbym dołożyć i wybrać nowy na gwarancji serwisowej. Z innych modeli weź od uwagę także Lg G6 o którym mowa powyżej.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 weeks later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...