Skocz do zawartości

S8 czy iPhone 8


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem otóż nie wiem który telefon wybrać S8 (lub S8+) czy iPhone 7 ( albo 8).

Posiadam teraz iPhone 5s, nie wiem czy z Androidem nie będzie tak, ze po dwóch latach będzie się niemiłosiernie zacinać- takie wspomnienia z poprzednich telefonów. A wiec co wybrać co jest lepsze? Użytkuje telefon głównie do mediów społecznościowych, czasami jakaś gra. Czy te nowsze iPhone nie będą się wyłączać podczas mrozów? :P dziękuje za odpowiedz 

Odnośnik do odpowiedzi
10 godzin temu, TopProduct_pl napisał:

Dlaczego mają się wyłączać podczas rozmów?

Autor pytał o mrozy a nie rozmowy ^_^

Co do wyobru to nie wiem czy warto się pchać w S8, bardziej mnie przekonuje S7 Edge, który de facto jest też sporo tańszy od nowszego modelu, ale to swoją drogą.

Android ma to do siebie że z czasem zaczyna zamulać, zazwyczaj jednak wystarczy raz na jakiś czas przywrócić ustawienia fabryczne i dalej śmiga.

Jeśli nie masz innych urządzeń Appla, np Macbooka to też nie wykorzystasz w pełni możliwości iPhone. Do tego ma mniejszy ekran, zaledwie 4,7" przy podobnych rozmiarach jak S8 [duże ramki]. Aplikacji jest mnie niż na Androidzie, za to są zazwyczaj lepiej dopracowane. 

No i nowe iPhony nie mają wejścia Jack 3,5.. :D

Odnośnik do odpowiedzi
18 godzin temu, J.T.93 napisał:

Co do wyobru to nie wiem czy warto się pchać w S8, bardziej mnie przekonuje S7 Edge, który de facto jest też sporo tańszy od nowszego modelu, ale to swoją drogą.

Czemu uważasz, że nie warto się pchać w s8 ??

18 godzin temu, J.T.93 napisał:

Android ma to do siebie że z czasem zaczyna zamulać, zazwyczaj jednak wystarczy raz na jakiś czas przywrócić ustawienia fabryczne i dalej śmiga.

Fakt do tej pory było to często spotykane, ale od kiedy mam Huaweia Nova i nugata to już nie obserwuje takich zacięć. Wydaje mi się że wszystko zależy od nakładki.

18 godzin temu, J.T.93 napisał:

No i nowe iPhony nie mają wejścia Jack 3,5.. :D

Fakt to już coraz częsty trend nie tylko w applach. Jak ktoś lubi słuchać muzykę trzeba się uzbroić w słuchawki bt :) 

Odnośnik do odpowiedzi
  • 3 weeks later...

Akurat te negatywne cechy iPhona które wymieniacie tylko pogrążają te modele, co nie znaczy iż są to złe smartfony, bo wręcz przeciwnie- jakość wykonania jest na bardzo wysokim poziomie, to samo jeżeli chodzi o jakość zdjęć, tylko pytanie czy warto aż tak nadpłacać skoro Galaxy S8 oferuje to samo, na plus może lepszy wyświetlacz.

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...