Skocz do zawartości

HOMTOM nie działa Stick USB jako OTG


zderzak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Mam pewien problem związany z podłączeniem  do telefonów Sticku USB jako OTG.

Dotyczy to telefonów HomTom HT3 Pro , HT7 Pro ( oba z Andr.5.1 Lolipop) oraz Point of View Mobii 5045 znany również jako MOB-5045 (z Andr.4.2.1.).

Wszystkie są prawidłowo zrootowane KingRoot-em lub KingoRoot-em.Wszystkie też są przystosowane do obsługi OTG ,co potwierdzają  instalowane apk-i służącego tego celu…

Wszystkie z wymienionych telefonów ,po podłączeniu do PC *Win7 Prof. Są wykrywane i widziane w systemie a pliki z zawartością, właściwie odczytywane …

Jeśli chodzi o sticki USB>Jeden z nich to  Kingstone DT micro Duo 32GB -USB 2.0(z dwustronnie umieszczonym mikro oraz standardowym wtykiem USB , drugi stick to Philips 64GB-USB 3.0 FM64FD00B. Podczas próby podłączania ,mniejszy stiuk podłączany był bezpośrednio *ze względu na taką możliwość*,  a  drugi poprzez przewód OTG usb.

 

Dodam, że dysponuje też tabletem ODYS Maven z Andr.5.1. i  próby podłączenia do nieg któregoś ze sticków zawsze są UDANE i bezproblemowe.…Nawet przy bardzo rozładowanej baterii. Również Windows na PC wykrywa je doskonale…

 

Myślałem ,że wpływ na taki stan rzeczy miał stan naładowania baterii telefonów ale niestety-nie. Reakcja telefonów jest identyczna ..a w zasadzie BRAK jakiejkolwiek reakcji. Pamięci nie są nadal zupełnie wykrywane.

Może wpadnie ktoś na sposób, jak można by temu zaradzić ? Jeśli w opisie pominąłem jakieś istotne szczegóły ,proszę napisać a uzupełnię brakujące informacje…

Bardzo dziękuję za ewentualną pomoc w tej nurtującej mnie od kilku dni sprawie i pozdrawiam wszystkich forumowiczów .

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...