Skocz do zawartości

1000zl, aparat jak najlepszy w tej półce cenowej.


Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry , poszukuję telefonu w cenie około 1000 zł,gdyz mój Samsung A2 plus już kończy swój żywot.

Bardzo ważny jest dla mnie aparat, w sumie na nim najbardziej mi zależy. 

Przeglądałam fora,internet, ale telefony nie są działka w której jestem specjalistką, więc proszę o pomoc .

Odnośnik do odpowiedzi

Ja bym na Twoim miejscu wziął pod uwagę G5S (polecany już na tym forum, ja osobiście go nie testowałem). Z mojej strony mogę polecić Honora 8, lecz ten telefon wykracza troszkę poza budżet jeśli bierzemy pod uwagę cenę nowego (ok 1150 zł bestcena, 1400 zł sferis euro czy alto), ale aparaty ma bardzo dobre które sam osobiście przetestowałem. Duży plus 4 gb ram.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 weeks later...

Mówimy o nowych telefonach? Do 1000 zł niestety nic cudownego nie ustrzelisz. Chyba najlepszy będzie Galaxy J5 2017.  Aparat tego modelu potrafi rozmywać tło – w tej cenie jest to raczej rzadko spotykane. W dobrych warunkach oświetleniowych potrafi naprawdę pozytywnie zaskoczyć, dostarczając fotografie o dobrej szczegółowości, z niezłą liczbą detali, z (większości przypadków) dobrze odwzorowanymi kolorami – takie, które mogą cieszyć oko. W większości przypadków, bo czasem zdarza się, że barwy są lekko wyprane i mdłe, na szczęście wtedy można się poratować fukcją HDR. W nocy jest nieco gorzej, a winny jest tutaj brak stabilizacji obrazu.

Inny bardzo ciekawy sprzęt -  choć wydaje mi się żę robi troszkę gorsze fotki - to Xiaomi Mi A1 z czystym Androidem. Bardzo wydajny. Jakie fotki robi możesz przejrzeć i porównać, jest sporo recenzji. Mnie ciężko ocenić, przy dobrym oświetleniu fotki wyglądają na prawdę dobrze

Odnośnik do odpowiedzi

No tak tutaj zgodzę się z Tobą że J5 2017 jeśli chodzi o aparat to całkiem całkiem, troszkę gorzej jeśli chodzi o wydajność w porównaniu do innych. Honor 8 byłby najlepszym wyboremale tą stówkę trzeba dopłacić. jeśli 1000zł to jest maks to może faktycznie ten j5 2017 byłby najlepszy.

Odnośnik do odpowiedzi
Dnia 24.01.2018 o 16:19, master007 napisał:

Honor 8 byłby najlepszym wyboremale tą stówkę trzeba dopłacić. jeśli 1000zł to jest maks to może faktycznie ten j5 2017 byłby najlepszy.

Oj chyba ciężko dostać Honora za 1100 zł? Patrząc na ceneo to z takich "legitych" sklepów jak rtv euro i sferis najtaniej 1299 zł. Ale o i tak potaniał w ostatnich miesiącach. Wiem że amazon często robi promocje, teraz za $349 jest, tj 1150 zł.

A jeśli wysyłka z chińskich sklepów wchodzi w grę to całkiem dobre fotki robi Xiaomi Mi5S, a widzę że lata też po 1020 zł

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli koniecznie nie chcesz przekraczać zakładanego budżetu to Xperia XA polecona wyżej będzie miała najlepszy aparat ale parametry ma słabe, a bateria jest nie do przyjęcia. Lepszą opcją będzie Moto G5S. Jeżeli jednak byłbyś w stanie przekroczyć budżet to wybór robi się szerszy Honor 8, Huawei P9 czy Moto G5S Plus. 

Odnośnik do odpowiedzi

Proponowałbym SG A5 wersja 2016. Posiada bardzo dobry aparat a na tym zależy Ci chyba najbardziej. Może nieznacznie przekroczyć barierę 1000 złotych ale jak dobrze poszukasz to znajdziesz, widziałem je ostatnio na promocji w sferise. 

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 month later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...