Skocz do zawartości

Flagowiec z dual sim do max 2500 zł


Rekomendowane odpowiedzi

Szukam smartfona którego możnaby nazwać flagowcem z obsługą dual sim.
Przeglądałem już dużo smartfonów i wszystkie dualsimowce mają jakieś wady.
Zależy mi przede wszystkim na szybkości smartfona ( cpu + gpu ), bardzo dobrej jakości rozmów i zasięgu, dobrego aparatu, pamięć wewnętrzna minimum 32 gb ( ale wtedy z rozszerzeniem w postaci karty microsd ) najlepiej 64 gb, dopracowanego androida żeby nie trzeba było szukać innych romów i oczywiście dualsima.

Myślałem nad Mi6 ale on ma dużo problemów z androidem, ciągle jakieś bugi i brak pasma B20 LTE.
LG G6 Dual sim ale nie ma oficjalnej wersji na europę.

Odnośnik do odpowiedzi

Po najmniejszej linii oporu mamy dwa modele:

-Nokia 8 - solidnie wykonana, dość dobry aparat, wydajna i co ważne z systemem bez śmieci i pierdół aktualizowanym na bieżąco.

-Xiaomi MiMix 2 - świetny design i jakość wykonania obudowy, wydajność i aparat na poziomie, cena naprawdę konkurencyjna.

Odnośnik do odpowiedzi
10 godzin temu, pio075 napisał:

Po najmniejszej linii oporu mamy dwa modele:

-Nokia 8 - solidnie wykonana, dość dobry aparat, wydajna i co ważne z systemem bez śmieci i pierdół aktualizowanym na bieżąco.

-Xiaomi MiMix 2 - świetny design i jakość wykonania obudowy, wydajność i aparat na poziomie, cena naprawdę konkurencyjna.

Nokia 8 faktycznie ciekawa, co do Mi Mix 2 to nie można go kupić nigdzie w Polsce.

Edit: jednak jest dostępny na allegro, wcześniej mi się nie wyświetlał.

Odnośnik do odpowiedzi

Ciężki wybór, te minimalne ramki w Xiaomi robią piorunujące wrażenie. W Nokii z kolei wyświetlacz jest petardą, świetne kąty widzenia, kolory, barwy, dobra maksymalna jasność. Do tego podwójny aparat ZEISS, optyczna stabilizacja obrazu. Sama jakość zdjęć bardzo wysoka, w słoneczny dzień Nokia zrobi szczegółowe ostre zdjęcie ze świetnie wyglądającymi kolorami i zerową ilością szumów. Z video konkurencja radzi sobie nieco lepiej.

Fajną sprawą jest oczywiście mocno reklamowany tryb aparatu - "Bothie" ;)

Szkoda że cena Nokii 8 wciąż jest wysoka w porówaniu m.in do wspomnianego Mi MIx 2.. i chyba nie warto dopłacać do Nokii, chyba że z sentymentu.

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, J.T.93 napisał:

Do tego podwójny aparat ZEISS, optyczna stabilizacja obrazu. Sama jakość zdjęć bardzo wysoka, w słoneczny dzień Nokia zrobi szczegółowe ostre zdjęcie ze świetnie wyglądającymi kolorami i zerową ilością szumów. Z video konkurencja radzi sobie nieco lepiej.

Akurat ten zeiss w Noki 8 to to marketingowa pierdółka - pod względem zdjęć wypada dobrze, tylko i aż tyle. Nocą zdjęcia z Noki 8 wypadają blado na tle innych flagowców
 

1 godzinę temu, J.T.93 napisał:

Szkoda że cena Nokii 8 wciąż jest wysoka w porówaniu m.in do wspomnianego Mi MIx 2.. i chyba nie warto dopłacać do Nokii, chyba że z sentymentu.

Jeśli ktoś nie chce "bezramkowca" to warto dorzucić tych parę zł, brak ramek nie zawsze jest fajny i wygodny - mówię to z doświadczenia ;)

 

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, pio075 napisał:

Akurat ten zeiss w Noki 8 to to marketingowa pierdółka - pod względem zdjęć wypada dobrze, tylko i aż tyle. Nocą zdjęcia z Noki 8 wypadają blado na tle innych flagowców

Niestety muszę się zgodzić byłem w media markt porównać mój obecny aparat w LG G5 oraz w Nokii 8 i przy sztucznym świetle ( oświetlenie media markt ) w nokii 8 było widać niewielkie - średnie szumy w pierwszym jak i dalszym planie, co ciekawe porównywałem też jakość z SGS 8 i jakość była identyczna jak w moim Lg G5, gdyby nie to, że potrzebuję dual sima to bym sobie zostawił LG G5. Testowałem też Huawei P10 i szumy były większe niż na Nokii 8. Najgorsze Szumy były widoczne na Huawei Mate 10 Lite spośród tych które wymieniłem.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 months later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...