Skocz do zawartości

Smartfon Android OLED (lub nie) do 1200zł pomoc w dobraniu.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

proszę o pomoc w wybraniu telefonu. Teraz posiadam Asusa Zenfone 2 Laser i chciałem zmienić go zmienić na nowy aparat. 

Potrzebuje telefonu który oprócz rozmów i smsów będzie służyć do 1. Przeglądania internetu (FB, YT itp.), 2 Zdjęcia - zależy mi na dobrym aparacie 

To co brałem po uwagę to:

Samsung Galaxy A5 2017 - jestem zwolennikiem AMOLEDów ale z tego co czytałem jest to naprawdę średniak ze względu na podzespoły, ciężką nakładkę, aparat bez stabilizacji obrazu.

Samsung Galaxy J7 2017 - opinie jak wyżej

Motorola Moto Z Play - totalny mętlik w głowie, bo jedni piszą że super telefon (mega bateria, super podzespoły, czysty android, bardzo  dobra wydajność, aparat dobry), inni znów że wszystko ok ale aparat jest SŁABY bez stabilizacji obrazu.

Po tym jak przed Asusem miałem Lumie jestem zwolennikiem AMOLEDów ale może to ja mam "zboczenie" i niech ktoś mnie wyprowadzi z błędu podając konkretny model telefonu z ekranem IPS który będzie lepszy niż AMOLED.

Telefonu szukam głównie na Allegro, nie musi być nowy ale żeby nie był zniszczony (oferty typu używany miesiąc itp.)

Pomóżcie proszę bo już mam mętlik w głowie.

 

Odnośnik do odpowiedzi

Ten kapitalny design przez wielu "fachowców" uznawany jest za wadę. Widziałeś osobiście prówanianie obu aparatów ?? Według mnie nie ma znaczącej różnicy. Oba telefony różni jednak ilość ram (Honor - 4gb, P9 - 3gb). Patrząc teraz na ceny to być może kierował bym się ku Honorowi bo bestcena przecięła cene tego smartfona i już w budżecie można się zmieścić hehe

Odnośnik do odpowiedzi

Pod kątem parametrów czysto technicznych ciekawiej wygląda Honor. Największym mankamentem jest fakt iż się placuje przy dłuższym użytkowaniu. Dlatego najlepszym wyborem pod tym względem jest wersja biała. Widać na niej najmniej. Wiadomo że P9 jest flagowcem może być znacznie dłużej wspierana. To ten sam producent - cokolwiek nie wybierzesz będziesz zadowolony :) 

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...