Skocz do zawartości

Jaki smartfon do 300/350zł dla kobiety ok 50l (do 22 grudnia)?


Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie. Żonie umiera smartfon z fatalnym systemem WP8.1 i chcę pod choinkę kupić nowy (byle nie z Windows).
Budżet mam marny ok. 300-350zł.
Co potrzeba:
- zakup dostępny osobiście w Warszawie
- w miarę dobry aparat (żona robi sporo rodzinnych zdjęć)
- odbieranie MMS (żona nie używa komunikatorów)
- w miarę czytelny ekran (wiadomo - wiek "spada" na oczy) :)
- nie uginająca się i nie trzaskająca obudowa.
- nieźle by było mieć LTE i obsługę 2 kart :) 
???

Odnośnik do odpowiedzi

W takiej cenie ciężko będzie coś wyczarować żeby miało ręce i nogi :( Nie myślałeś żeby kupić coś minimalnie droższego (lepszego) np na raty ?? Teraz raty 0% są na allegro euro ma cały czas i w sferisie również coraz więcej produktów jest objętych takowymi ratami.

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, master007 napisał:

W takiej cenie ciężko będzie coś wyczarować żeby miało ręce i nogi :( Nie myślałeś żeby kupić coś minimalnie droższego (lepszego) np na raty ?? Teraz raty 0% są na allegro euro ma cały czas i w sferisie również coraz więcej produktów jest objętych takowymi ratami.

Dzięki, ale gdyby te sposoby były możliwe zrealizował bym na pewno. NIestety pozostaje gotówkowy budżet. Teraz do około 400zł.

Mam parę typów, ale nie znam się za bardzo, więc czekam na podpowiedzi fachowców.
Np:
Maxcom Smart MS514
ARCHOS 55 HELIUM 4 SEASONS
- HUAWEI Y5II
- LG K10 LTE K420N
- iPhone 4S

 

Odnośnik do odpowiedzi

Poszukaj Xiaomi 4A, nic innego nie przychodzi mi do głowy w założonym budżecie, a może uda się coś wyrwać w związku z przedświątecznymi promocjami :) . 4A to sprawdzony model, zbiera dobre opinie i ciężko będzie znaleźć coś podobnego. Sprawdziłbym oferty sklepów na ceneo.

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...