pio075

Reklamowanie i linkowanie do sklepów

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Od dłuższego już czasu spotykam się na forum z dziwną manierą umieszczania w postach linków do ofert jednego konkretnego sklepu internetowego. Początkowo były to pojedyncze przypadki które jednak rozprzestrzeniły się dość mocno i przybrały formę pakowania linku gdy tylko wspominamy o jakimkolwiek modelu. Dopuszczałbym jeszcze taką formę "reklamy":

Według mnie lepszym wyborem będzie Nokia 3510, będzie zdecydowanie lepsza od pozostałych a teraz tutaj: http://jakiśsklep.com.pl/okazje/nokia_3510i_64GB_41mpx_LTE.html można ją złapać duuużo taniej.

Przybiera to jednak taką formę reklamy (tu już bez cudzysłowu, to po prostu jest reklama):

Może lepiej zerknij na Nokię 3510 też fajny telefon.

Merytoryki zero za to link się udało zaszyć, zareklamować konkretny sklepik - jest OK. Oczywiście link nie ma na celu podesłania jakiejś ekstra oferty czy podrzucenia miejsca w którym jakiś nieosiągalny towar można by kupić, nie, po porstu sobie tam jest jak baner reklamowy.

Do czego zmierzam - do tej pory bezsensowne linki usuwałem bez żadnych większych konsekwencji, od momentu opublikowania tego postu każde bezzasadne reklamowanie określonego sklepu nagrodzę ostrzeżeniem, kolejne ostrzeżenie będzie się wiązało z zakazem pisania na okres dwóch tygodni, jeżeli i dwutygodniowy urlop nie pomoże nagrodą za wytrwałość będzie zablokowanie dostępu do forum (permanentne).

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości zapraszam do dyskusji, mam jednak nadzieję że wystarczająco jasno nakreśliłem czego dotyczy problem i czego oczekuję.

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta