Skocz do zawartości

Xiaomi 4x czy rzeczywiscie warto ?


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć planuje kupić sobie nowy telefon . Aktualnie dużo osób kupuje telefony z serii Xiaomi . W tym momencie myślę nad kilkoma ofertami z allegro :

http://allegro.pl/xiaomi-redmi-4x-czarny-prezent-smartfon-i7029703760.html

http://allegro.pl/xiaomi-redmi-4x-pro-prime-64gb-4gb-eu-z-polski-vat-i6959427410.html

Telefonu nie potrzebuje do gierek czy zdjęć. 

Czy ktoś nabył ten telefon i  może ocenić ?

Odnośnik do odpowiedzi

U tego pierwszego allegrowicza - nie warto, nie wystawia faktury vat ani paragonu  z tego co widzę, możesz mieć później problemy np. z realizowaniem gwarancji. Na to warto zwrócić uwagę. W tym drugim stasznie nakombinowali z nazwami, sami nie wiedzą czym handlują.. "Xiaomi Mi Redmi 4X". Poza tym wydajniejszy i tańszy byłby Redmi Note 4 4/64, tyle że ma o 0,5" większy ekran.

Odnośnik do odpowiedzi

Warto, smartfon zakupiłem, co prawda nie sobie, około 3 tygodnie temu i jak na razie działa bez najmniejszego zarzutu. Płynny, przyjemny w użytkowaniu, a Miui, którego tak się obawiałem, okazał się intuicyjny i praktyczny. Smartfon kupiłem w Sferisie za mniej niż 600 zł z dostawą. 

Odnośnik do odpowiedzi

Ja bym się zastanowił nad Note 4. Tam już masz lepszy procek bo jest snap 625 (taktowany 2.10 GHz) a nie 436 (taktowany 1.40 GHz). Dokłądasz ok 130 zł i telefon na dużo dłużej Ci starczy wydajnościowo. W zależności do czego potrzebujesz i ile byłbyś skłonny dać za telefon.

Odnośnik do odpowiedzi
Dnia 5.11.2017 o 21:26, Caesar99 napisał:

Warto, smartfon zakupiłem, co prawda nie sobie, około 3 tygodnie temu i jak na razie działa bez najmniejszego zarzutu. Płynny, przyjemny w użytkowaniu, a Miui, którego tak się obawiałem, okazał się intuicyjny i praktyczny. Smartfon kupiłem w Sferisie za mniej niż 600 zł z dostawą. 

Pora zaktualizować w takim razie model telefonu w profilu ;) Przesiadłeś się z iPhona? Czy to Twój "pierwszy raz" z Androidem?

Odnośnik do odpowiedzi
19 godzin temu, J.T.93 napisał:

Pora zaktualizować w takim razie model telefonu w profilu ;) Przesiadłeś się z iPhona? Czy to Twój "pierwszy raz" z Androidem?

Jasne, już zaktualizowałem :).

Tak, i jestem miło zaskoczony działaniem systemu. Jak na razie wszystko działa bez zarzutu, chociaż początkowo trudno się było "przestawić". Wiadomo że 4X to nie jest poziom P9 ;p,  który jest flagowym modelem ale daje rade. A zadowolony jesteś z wyboru P9, kupowałeś na www?  

Odnośnik do odpowiedzi

@Caesar99 u mnie niestety małe przekłamanie się wkradło, w rzeczywistości mam model P9 Lite.. Tyle że pole wpisywania ma limit 10 znaków i nie zmieściłem całości ;p Ale i z Lite zadowolony jestem, choć gdybym miał teraz kupować to też kierowałbym się w stronę 4X'a, to jednak nieco mocniejsze urządzenie i do tego tańsze. Zajechali trochę cenę w tym sferisie, pamiętam że w maju najtaniej za 800 zł można go było dostać.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 weeks later...

Właśnie chyba to jest największym plusem i przewaga Xiaomi, czyli niższa cena i mocniejsza konfiguracja niż powiedzmy P9 Lite. sam model 4X zbiera bardzo dobre opinie, więc moim zdaniem jak najbardziej możesz kierować się w jego stronę, tylko z polskiej dystrybucji.

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...