Skocz do zawartości

smartfon ok 1200zł


Defir

Rekomendowane odpowiedzi

W tej cenie jest kilka fajnych fonów, m.in taki Xiaomi Mi A1 z czystym adnroidem, 4 GB Ram, 64 GB wew.

Albo Redmi Note 4 4/64 GB, z większą baterią od Mi A1, z nakładką MIUI, ~150 zł tańszy.

Jest też Motorola G5 Plus z mniejszym ekranem i mniejszą baterią. 

Odnośnik do odpowiedzi

Hm, a jaka jest właściwie różnica między tymi dwoma, oprócz tego systemu? I czy czysty android jest dużo lepszy od nakładki MIUI? bo widzę że note 4 ma dużo większą baterię więc skłaniałbym się bardziej ku niemu

 

Odnośnik do odpowiedzi

Szczerze wydaje mi się że nie ma co dopłacać do mi5s. Jest tam troszkę lepszy procek ale z wersją 4gb ram już musiałbyś sporo dołożyć (jeśłi nie chcesz kupować z chin). Myślę że spokojnie note 4 w wersji 4/64 spokojnie Ci starczy. Jest na poczciwym snapie 625 (taktowany 2.10 GHz). Co najważniejsze zamykasz się w budżecie i jeszcze CI trochę zostaje :) 

Odnośnik do odpowiedzi

Dorzuciłbym trochę i poszukał P9 ze sprawdzonej dystrybucji. Świetny telefon w tym przedziale cenowym, wydajny procesor a przede wszystkimdobry aparat z trybem monochromatycznym i świetny czytnik linii papilarnych. Model dostępny np. w Sferisie czy komputeronik. Po rejestracji na koncie huaweia producent wydłuży Ci czas gwarancji.

Odnośnik do odpowiedzi
Dnia 6.11.2017 o 16:27, Defir napisał:

Hm, a jaka jest właściwie różnica między tymi dwoma, oprócz tego systemu? I czy czysty android jest dużo lepszy od nakładki MIUI?

Mi A1 ma Corning Gorilla Glass, w Redmi brak ochrony,  Note 4 ma większą baterię. Na moje oko fotki lepsze robi A1, ale to minimalne różnice.

A czy czysty jest lepszy... na pewno szybszy, bardziej responsywny, za to w nakładce masz często fajne dodatkowe opcje. Nowsze wersje MIUI nie są już też takie mulące dla urządzenia, Note 4 dostał też akutalizację do wersji 9, więc może być dobrze. 

MI5s również fajna opcja, jak tylko znajdziesz w dobrej cenie to będzie najmocniejszy model. 

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 weeks later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...