Skocz do zawartości

Telefon w abonamencie


skotar

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym skorzystać z oferty abonament w Play Red Bull Mobile wraz z urządzeniem. Umowa 24 miesiące po 49 zł (bez telefonu 29 zł) 

Tak więc koszt telefonu z abonamentu to 480 zł + koszt aparatu. Wydaje mi się że wyselekcjonowałem najlepsze opcje, a są to: 

Xiaomi Redmi 3s 32GB - razem 486 zł 
Xiaomi Redmi 4A - razem 486 zł 
Huawei Y6 II Dual SIM - razem 516 zł 
Alcatel Idol 4 - razem 566 zł 
Lenovo K6 Note Dual SIM - razem 576 zł 
Sony Xperia M5 - razem 726 zł 
HTC Desire Eye - razem 756 zł 

Kierowałem się przede wszystkim dobrym aparatem, a także ilością pamięci i ramu, ale się nie znam więc być może nie są to dobre telefonu. Są więc warte zainwestowania w nie? Dodam jeszcze że raczej w tej chwili nie mam wolnych środków by przeznaczyć kilkaset złotych na telefon, dlatego bardziej w gre wchodzi właśnie opcja abonament, która pozwoli dokonać tego zakupu na raty w pewien sposób.
Który najlepiej wybrać ? Czy te droższę są warte tej różnicy w cenie i lepiej dopłacić, czy niekoniecznie droższy = lepszy ?

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 weeks later...
36 minut temu, kladi90 napisał:

Xiaomi Redmi 4A jest bardzo fajny, wsumie w sferisie jest za chyba coś koło 700 zł 

A dokładniej za 479 zł ;-) To mocno budżetowy smartfon.

@skotar jeśli zależy Ci na aparacie to droższe warte są swojej ceny, HTC to całkiem udany sprzęt, choć już nie najmłodszy. Xpera jest najciekawsza w podanych

Odnośnik do odpowiedzi
  • 4 weeks later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...