Skocz do zawartości

Szukam telefonu [~1200 zł]


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Poszukuję telefonu mieszczącego się w przedziale cenowym maksymalnie do 1200 złotych. Aktualnie korzystam z Samsunga Galaxy Grand Prime i najwyższy czas się przesiąść na coś lepszego. Główne zastosowania telefonu to: przeglądanie internetu, oglądanie filmów i meczów, rzadziej słuchanie muzyki, rzadziej do grania w gry czy robienia zdjęć. Ze swojej strony powiem, że bardzo mocno zastanawiałem się nad iPhonem aczkolwiek nie przekonuje mnie do siebie brak rozdziałki FHD oraz Samsungiem Galaxy S6 Edge (który mimo tego, że wykracza po za mój budżet jest wciąż dla mnie opcją, którą rozważam). Do Chińczyków nie jestem jakoś specjalnie przekonany.

 

Z góry dzięki,

Pozdrawiam (za pomoc poleci plusik).

Odnośnik do odpowiedzi

Domyślam się że Xiaomi odpada :P

Czy Huaweie zaliczasz do Chińczyków? Są fajne modele w tej cenie, m.in P10 Lite, P9 Lite 2017, Huawei Nova. Wydajność stoi na na prawdę wysokim poziomie

Odnośnik do odpowiedzi

Początkowo nie brałem ich pod uwagę faktycznie, ale w ostatnim czasie zacząłem przeglądać sobie recenzję/testy Xiaomi Mi5s i muszę przyznać, że telefon przypadł mi do gustu. W związku z tym chyba jednak odstąpię od tego kryterium, że nie biorę pod uwagę chińskich marek. 

@J.T.93

Ostatnio znajomy znajomego proponował mi właśnie wspomnianego przez Ciebie P9 Lite 2017 za 850 złotych. Telefon nie użytkowany jedynie wzięty w celu sprzedaży (gdyż z tego co mi wiadomo sam posiada chyba S7). Warto za taką cenę? 

Odnośnik do odpowiedzi
40 minut temu, Spajkowy napisał:

P9 Lite 2017 za 850 złotych. Telefon nie użytkowany jedynie wzięty w celu sprzedaży (gdyż z tego co mi wiadomo sam posiada chyba S7). Warto za taką cenę? 

Patrząć z punktu specyfikacji to w tej półce cenowej lepiej wypada np. 5,5 calowy Xiaomi Redmi Note 4 ze snapdragonem, którego dostaniesz za ~730 zł. Ma większą baterię i sybkie ładowanie ale nieco gorszy aparat. Jeśli telefon chcesz mieć do neta + oglądania filmów to zarówno większy wyświetlacz i pojemniejsza bateria będą dla Ciebie wygodniejsze. Osobiście jestem fajnem Huaweia, jakoś tak lepiej leży w dłoni... :)

Ale jeśli masz te 1200 zł to wspomniany przez Ciebie Xiaomi Mi5s jest najmocniejszym sprzętem pośród tej trójki. Tylko ten ekran 5,15 trochę mały, i bateria...

  • Like 1
Odnośnik do odpowiedzi
Dnia 24.09.2017 o 23:28, Spajkowy napisał:

Samsungiem Galaxy S6 Edge

Jeśli chcesz się zaprzyjaźnić z ładowarką to polecam - przy nieco bardziej intensywnym korzystaniu będziesz ładował 2x na dzień :)

Zdecydowanie nie obawiałbym się chińczyków i np. wspomniany przez ciebie Mi5S jest bardzo fajną opcją ;)

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 month later...
Iphone raczej nie polecałbym Ci z uwagi na to, że zamierzasz oglądać transmisje meczów live, a szerszy zakres aplikacji ku temu dedykowanych masz na adroidzie. Polecany powyżej Redmi Note 4 naprawdę nie wydaje się złym pomysłem - 5'5 calowy ekran, smukłe wykonanie, potężna bateria i energooszczędny Snapdragon 625 - urządzenie nie będzie się grzało, nawet jak przyjdzie oglądać Ci dogrywkę :-). 
No i ostatni plus jest taki, że sporo zostanie Ci w kieszeni z zakładanego budżetu, w takim sferisie znajdziesz poniżej 900 zł wersję wyższą, tj. 4/64. 
Odnośnik do odpowiedzi
Dnia 23.11.2017 o 18:55, gramacz napisał:

Nie chcesz chińczyków,  a same chinole ci polecaja  (Huawei, Motorola) i słusznie.

Za 1220 zł kupisz Xiaomi Mi6  z 6GB RAM i najnowszym prockiem. nie będziesz żałował

 

 

 

Gdzie za taką cenę można kupić Mi6 ???

Odnośnik do odpowiedzi
  • 4 months later...
3 godziny temu, black&blue napisał:

Wg mnie raczej nie kupisz Mi 6 za 1500 zł u polskiego sprzedawcy, trzeba dołożyć jeszcze niecałe 100 zł (best)lub ponad 100 zł (sferis).

Dokładnie, może po premierze Mi7 spadnie do takiego poziomu, a to już będzie świetna cena jak za ten sprzęt.

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...