Skocz do zawartości

Smartfon do +/- 1000 zł


Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Obecnie używam Huaweia P8 Lite, ale przy takich aplikacjach jak snapchat, messenger zaczyna się znacznie przycinać. 

Myślę o zmianie telefonu na jakiś inny model. Fajnie gdyby miał czytnik linii papilarnych, dobry aparat i był przede wszystkim(!) płynny w działaniu, żadnych ścinek itp.

Co możecie poradzić? Słyszałem wiele dobrego o Xiaomi, ale nie znam sie na ich modelach. Myślałem o P10Lite, ale jak oglądałem recenzję Mobzilli to nowy działał dość wolno przy otwieraniu aplikacji. Pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi

najlepszym dla Ciebie wyborem byłby w wersji 4/64 gb. Do tej pory najczęściej taką wersje można było spotkać na allegro, ale widziałem ostatnio że w przedziale 900-1000 zł był w sferisie. Jak za tą cene to wnętrze robi wrażenie i jest bardzo wydajne wiec nie powinno Ci już nic zacinać.

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, master007 napisał:

taką wersje można było spotkać na allegro, ale widziałem ostatnio że w przedziale 900-1000 zł był w sferisie.

Myślę że wersja 3/32 też spokojnie by wystarczyła i działała płynnnie, a różnica to jednak 200-300 zł ;)

@takeme95 jak byś brał XIaomi to rozglądaj się za wersjami ze Snapdragonem, Mediateki odpuść. Zamiast P10 Lite możesz też sprawdzić P9 Lite 2017, podobny telefonem a jednak nieco tańszy, nie ma problemów z wydajnością.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 weeks later...

Hejka, podłączam sie do tematu. Również szukam telefonu do 1000 zl. Obecnie posiadam lumie 735 na WP. Przyszedł czas na zmiany. Także jaki telefon byście polecali do tej ceny ? Przyznam że ostatnio zaciekawiły mnie telefony Xiaomi. Czytałem ost. o modelach Xiaomi Redmi 4X Prime i Xiaomi redmi 4 Note. No ale może sa jeszcze ciekawsze propozycje :) telefon przeznaczony do uzytkowania ogolnego dzwonienie/smsy/czasami jakies fotki/muzyka/gierki. Z góry dzieki za pomoc ! :D

Odnośnik do odpowiedzi
  • 5 months later...
  • 1 year later...
  • 4 weeks later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...