Skocz do zawartości

A5 2016


kubas178

Rekomendowane odpowiedzi

WItam. Jakiś czas temu  w Samsungu GAlaxy A5 2016 rozlał mi się ekran. Nie przyjęto mi go na gwarancję, że niby z mojej winy jest usterka. I tutaj jest moje pytanie. Co z tym telefonem w tej sytuacji zrobić. Sprzedać go zepsutego Jeśłi tak to jaka mniej więcej mozę być takieog telefonu cena , Czy lepiej będzie go naprawić ?

Z góry dzięki za pomoc

Odnośnik do odpowiedzi

Koszt nowego oryginalnego wyświetlacza to ok. 350-400 zł lub ok. 100$  z allieexpress. więc to tak 1/3 ceny telefonu. Jeśli masz trochę zdolności manualnych to spokojnie sam wymienisz.

A5 z uszkodzony wyświetlaczem na OLX latają od 200 do 500 zł https://www.olx.pl/elektronika/telefony-komorkowe/samsung/q-A5 2016 wyświetlacz/

Z obliczen wynika że warto wymienić i dokupić szkło hartowane :-)

Odnośnik do odpowiedzi

Przede wszystkim ciężko będzie znaleźć Ci kupca na smartfon z rozlanym ekranem, a jeżeli już to dostaniesz za niego niewiele bo krąg chętnych zostaje zawężony do prywatnych serwisantów. Lepiej będzie naprawić, bowiem to wciąż bardzo dobry model. Czy reklamowałeś bezpośrednio u producenta, czy na rękojmię?

Odnośnik do odpowiedzi

Reklamację składałem w sklepie którym kupiony był telefon, nie przyjęli mi go ponieważ na tylnej stronie w roku jest takie leciutkie pęknięcie. A co do moich zdolności manualnych to nie za bardzo polegał bym na sobie. :D Najchętniej oddał bym telefon do serwisu jakiegoś ale boję się że ten wymieniony wyświetlacz nie będzie oryginalny i coś szybko może w nim paść 

 

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...