Skocz do zawartości

LG G6 czy Samsung Galaxy S7 czy Huawei P10


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, planuję zakup nowego telefonu. Do tej pory miałam LG L Fino, czas na zmianę. Który z powyższych uważacie na najlepszy? Ktoś ma i poleca któryś? Lub odradza? Zależy mi na tym, aby telefon był 'wart swojej ceny'. Cenię szybkość działania, dobry aparat, jakość dźwięku i obrazu, wytrzymałość oraz mocną baterię. A może polecacie zupełnie inny telefon? Mój budżet na zakup wynosi mniej więcej 2-3tys. złotych. Z góry dziękuję za pomoc :D 

Odnośnik do odpowiedzi

Ja bym jednak skłaniał się ku G6 lub p10. Na temat G6 ostatnio dużo czytałem narzekań użytkowników tego telefonu. Wydajność mają podobną (procek i ramy praktycznie to samo), S7 ma na pewno lepszy wyświetlacz, Baterię maja również podobną. P10 może mieć minimalnie lepszy aparat. Który nie wybierzesz to będzie dobrze :) 

Odnośnik do odpowiedzi

W tej cenie rozważyłbym też S7 egde, bardz dobre parametry w tej cenie. Warto wziąć pod uwagę lub Mate 9 co prawda 5,9 ale bardzo dobra bateria o pojemności 4000mah, jedna z lepszych w tym segmencie.  Sprawdź też bezbramkowego MIMixa, w tej cenie już go dostaniesz, jeżeli chodzi o desing prezentuje się ciekawie.

Odnośnik do odpowiedzi
Dnia 14.09.2017 o 17:24, Angel napisał:

Mój budżet na zakup wynosi mniej więcej 2-3tys. złotych. Z góry dziękuję za pomoc :D 

Ehh gdybym ja miał taki budżet na telefon wziąłbym HTC U11, w kolorze niebieskim... Wyglądem miażdży, podzespoły też niczego sobie. 

Jeszcze inny tańszy, bliżej 2k jest Honor 9 w niebieskiem obudowie. Szkoda że tak mało smartfonów pojawia  się w tych barwach

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 month later...

Racja, szczególnie Mi6 który jest naprawdę znakomitym modelem. Nie ukrywajmy, że najlepsze wrażenie z racji bardzo cienkich ramek sprawia Lg G6, to samo w przypadku aparatu, gdzie szerokokątny fajnie się sprawdza. Który nie wybierzesz to na pewno będziesz zadowolony, każdy z nich ma swoje wady jak i zalety, to flagowe modele swoich producentów, ja osobiście skłaniam się do G6.

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...