Skocz do zawartości

[circa 2000] biznesofon


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!
Mam straszne dylematy, ponieważ poszukuję telefonu, który będzie mi służył kilka lat. Obecnie posiadam LG G2 i jestem z niego mega zadowolony trzeci rok - jakością zdjęć w dobrych warunkach nie do odróżnienia od kilkuletniej amatorskiej lustrzanki. Potrzebuję telefonu, który:
- będzie robił CO NAJMNIEJ dobre zdjęcia
- tak jak G2 będzie chodził CO NAJMNIEJ dzień intensywnego używania, lub dwa-trzy dni normalnego (3000mah w G2 = 4 dni leżakowania 3 dni lekkiego użytku, 2 dni normalnego, dzień katowania), nie ma mowy o padnięciu pod wieczór
- ekran AMOLED albo porządny IPS dla najwierniejszego odwzorowania kolorów
- dobre audio i BT 4.2+ LE będą dodatkowym atutem

Proszę o darowanie sobie marketingu, 3,5 roku pracy na stanowisku IT/GSM w znanej z uporczywych reklam sieci sklepów mnie trochę nauczyło ;) Dlatego chciałbym usłyszeć nie marketing, a wypowiedzi faktycznych użytkowników katujących te telefony nagminnie.

[edit] Koszt 2000-2300zł

Do tej pory ostały się:

- Samsung S7 Edge (IP68, satysfakcjonujący ekran, elegancki biznesofon, jest w wersji dualSIM) - nie wiem jak aparat i bateria
- LG G6 (kusi bezramkowość, IP68 z MIL-STD-810G, przywiązanie do marki) - nie wiem jak aparat i bateria, obawiam się braku dualSIM
- Huawei P10 (aparaty sprawdziłem i są wystarczające, chyba jeden z najszybszych, jest w dualSIM, elegancki jak dla mnie) - nie wiem jak bateria
- OnePlus 5 (znam model 3T, tego nie, kuszą aparaty, ilość RAM i pamięci wbudowanej, chyba najmocniejszy procesor, dualSIM) - nie wiem jak bateria, głośnik w 3T był mocno słaby

Ewentualnie jeśli macie taki złoty środek - poproszę o propozycje ;)
PS: iOS odpada, mam kilka mocno specyficznych dla Androida aplikacji, w tym jedną zrobioną przez znajomego specjalnie dla mnie ;)

 

Proszę o odpowiedź i pozdrawiam!

Odnośnik do odpowiedzi

Przyznam, różne historie reklamacyjne miałem do tej pory z huaweiami, w tym P10 lite (3000mah) padający po 5 godzinach zabawy... Za to początkowo producent zamiast naprawiać wymieniał na lepsze modele, np skrajnie się zdarzyło, że Y3 pierwszej generacji (wtedy 280zł) wymienili na gwarancji na P8 lite (wtedy 800zł), a teraz już zdobyli jakiś kawałek rynku europejskiego, i zaczynają robić coraz częściej tak jak inni. Mimo wszystko często padały w nich płyty główne, i tu mówię o wszystkich modelach Huaweia, dlatego staram się dość ostrożnie podchodzić akurat do tej marki.

Odnośnik do odpowiedzi

w note to kwestia układu zasilania, bo chyba nawet takie same baterie jak w note7 są w iphone 7, z tej samej fabryki etc, ale jak wychodzi jakiś globalny problem to potem wszyscy wiedzą ;) PS: jak P8lite zacznie gubić sygnał wi-fi, a potem nie widzieć w ogóle sieci, to płyta główna mu pada - na reklamację natychmiast, chyba jeszcze P8lite wymieniają na P9lite ;)

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...