Skocz do zawartości

Zmiennik Lumi 640 do 2500


Rekomendowane odpowiedzi

Witam :) 

Jak w temacie nadszedł ten sądny dzień aby wymienić poczciwą Lumię na coś nowego, i stąd też moje pytanie spośród modeli wymienionych poniżej który zapewniałbym zadowalający sposób działania (dobre zdjęcia są dla mnie bardzo ważne) : 

-Xiaomi Mi6

-LG G6 

-iPhone SE 128GB 

Górna granica mojego budżetu to 2500 złotych, w razie potrzeby mogę ją trochę nagiąć i minimalnie przekroczyć. 

Pragnę nadmienić że z Androidem nie miałem za bardzo styczności odkąd sięgam pamięcią WP stąd też pozornie głupie pytanie, jak wygląda działanie tego systemu po np. roku albo dłuższym czasie ? Czy system często się zacina ? I najważniejsze pytanie czy warto pakować się w iOS nie mając innych sprzętów od Apple ? 

Odnośnik do odpowiedzi
Dnia 6.09.2017 o 00:52, AbeL napisał:

jak wygląda działanie tego systemu po np. roku albo dłuższym czasie ? Czy system często się zacina ? I najważniejsze pytanie czy warto pakować się w iOS nie mając innych sprzętów od Apple ? 

Najnowsze wersje systemu działają dobrze, szybko, są dobrze zoptymalizowane. Zresztą urządzenia są znacznie mocniejsze, więc nie uswiadczysz lagów, zwiech czy restartów. Oczywiście, jeśli zawalisz system tysiącem aplikacji to nie ma siły, musi zwolnić..

Na drugie pytanie ciężko odpowiedzieć, produkty Apple są dla specyficznej grupy ludzi. Sam system jest dosyć zamknięty, ale podstawowe funkcje są dobrze dopracowane, wszystko śmiga ładnie nawet na słabszych wg. specyfikacji sprzętach. A do tego wyglądają ładnie. Niestety, jeśli chcesz jak najbardziej dostosować system pod siebie, to w iOS tego nie dasz rady zrobić tak dobrze jak w Androidzie.

A z takich telefonów to polecam Samsung Galaxy S7, świenty i wydajny sprzęt

Odnośnik do odpowiedzi

Według mnie nie opłaca się dopłacać do s7. Już wolałbym honora 9. Jedynie troche lepszy wyświetlacz ma s7, a aparat procka i grafike już lepszy jest honor. Do tego możemy dołożyć telefon nowszy i na starcie jest nougat. Za niedługo będą problemy z aktualizacją andka 6.0 tak jak to teraz jest w 5.0 to lepiej brać telefon nowszy.

Odnośnik do odpowiedzi

 

18 godzin temu, J.T.93 napisał:

A z takich telefonów to polecam Samsung Galaxy S7, świenty i wydajny sprzęt

Zgadzam się.

 Teoretycznie master007 dobrze mówi, dodatkowo za Honorem 9 przemawia także lepsza bateria, przy jedynie minimalnie mniejszej wadze S7.

Jednak Galaxy S7 to Galaxy S7 i ten "tylko" lepszy wyświetlacz to wciąż w zasadzie jeden z najlepszych w ogóle wyświetlaczy na rynku.

Dodajmy do tego zaoblone krawędzie wyświetlacza i mamy ten efekt, którego nie daje Honor 9. O Androida nie martwiłbym się, Samsung na pewno będzie kontynuował wsparcie dla swojego bardzo udanego flagowca. 

  • Like 1
Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...