Skocz do zawartości

Telefon do 600 złotych?


Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję nowego telefonu. Kwota, którą chciałabym dać to maksimum 600 złotych. Nie mam jakichś szczególnych wymagań, fajnie by było gdyby telefon miał 2 GB RAM-u i w miarę dobrą baterię. Jednym z bardziej interesujących mnie modeli jest myPhone City http://www.sklep.myphone.pl/myphone-city-silver-skyKtoś go ma? A może macie jeszcze inne propozycje?
Odnośnik do odpowiedzi

Kiepski wybór. 2 GB Ram to tak na styk wystacza, bateria o małej pojemności, kiepski procesor. Skaner linii papilarnych lipny i powolny, głośnik cichy, brak diody powiadomień. W antutu wyciąga ledwo 28000 punktów.

https://www.sferis.pl/smartfon-xiaomi-redmi-4x-gold-lte-dualsim-32gb-android-60-zloty-p517156 tutaj masz za 629 zł, możesz wpisać kod rabatowy 10 zł w dół za zapis na newsletter i za 619 masz dużo lepszy sprzęt na ośmiordzeniowym Snapdragonie, 3 GB Ram, potężna bateria 4100 mAh.

Myślę że dołożnie dychy ponad budżet jest tego warte.. 4X w antutu wyciąga ok 41000 punktów

Odnośnik do odpowiedzi
  • 4 weeks later...

MP Power ma już 1GB RAM, do tego słaby 4-rdzeniowy porcek Mediateka taktowany 1,30 GHz. To jednak za mało.

Zdecydowanie lepszą opcją dla osób szukających smartfona o niezawodnej baterii pozostaje omawiany powyżej Redmi 4X.

Odnośnik do odpowiedzi

Niech ludzie piszą co chcą, ale ja i  tak będę twardo stał przy zdaniu, że jedyne warte swojej ceny telefonów  to iphone 7. To prawda, że potrafią kosztować za dużo, ale jeśli rozejrzeć by się po ofertach to można go dostać za prawie darmo. Ja swoj dostałem za złotówkę przy podpisaniu umowy z play, którą i tak bym podpisał. 

Odnośnik do odpowiedzi
10 godzin temu, telefonomaniak napisał:

Niech ludzie piszą co chcą, ale ja i  tak będę twardo stał przy zdaniu, że jedyne warte swojej ceny telefonów  to iphone 7. To prawda, że potrafią kosztować za dużo, ale jeśli rozejrzeć by się po ofertach to można go dostać za prawie darmo. Ja swoj dostałem za złotówkę przy podpisaniu umowy z play, którą i tak bym podpisał. 

iPhony są smartfonami dla pewnej grupy ludzi. Nie przeczę - są dobre, jednak ciężko go proponować gdy autor ma do wydania 600 zł... ;)

W tym budżecie to bardziej iPhone 4S by się zmieścił, też ładny telefonik choć już ma swoje lata

Odnośnik do odpowiedzi

Tak jak wspomniałeś J.T. iphony są dla pewnej grupy ludzi (wąskiej gr) bo działają na ios i mniej aplikacji i mniej możliwości jest przez ten system. Dlatego w Polsce tak jak w europie się tak nie przyjmują. Uważam również że są troche przereklamowane i cena ich troszkę jest zawyżona.

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...