Skocz do zawartości

Telefon za ok 2000zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Czy mogła bym prosić o poradę bo ja sie zastanawiam nad tymi modelami

Samsung Galaxy A5 2017

Huawei P10

LG G5 SE

a teraz jeszcze te mi wpadły w oko

Huawei Honor 9

LG G6

Zależy mi na dobrej jakości aparatu i pojemność pamęci i dobrej baterii

Mój poprzedni telefon to LG G2 (z którego byłam bardzo zadowolona ale czas na zmiany.

Telefon chce zakupić w sklepie a nie u operatora.

Pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. 

Też długo zastanawialem sie jaki tel kupic. Zdecydowalem sie na Lg g6. Jestem jak narazie zadowolony. Zdjecia naprawde dobre i duzy plus obiektyw szerokokątny ☺ Moj poprzedni tel to rowniez Lg g2. Szkoda bylo mi sie z nim rozstac gdyz do tej pory staje na wysokosci zadania. Pozdrawiam

  • Like 1
Odnośnik do odpowiedzi

P10 lub LG G6 lub Honor 9 pozostawiają konkurentów daleko z tyłu , więc wybierz między tymi 3, weź każdy do ręki i sprawdź na żywo który z nich najbardziej Ci się podoba. Każdy spokojnie spełni wszystkie Twoje oczekiwania, a pod względem designu G6 bije każdego z nich na głowę, ale to moja subiektywna opinia.

Odnośnik do odpowiedzi
Dnia 18.08.2017 o 12:55, Honor napisał:

Z świetnym aparatem jest ASUS Zenfon zoom bateria też super

z Twoim nickiem powinieneś Honory polecać a nie Asusy :P  Swoją drogą nie przekonują mnie ich smartfony, wolałbym żeby zostali przy częsciach komputerowych.

Do 2k kupisz jeszcze Samsung Galaxy S7, zeszłoroczny flagowiec, ale ciągle petarda

Odnośnik do odpowiedzi

Akurat zapomniałem przy słowie petarda dać " " :D Chciałem skomentować post J.T mówiący o petardzie i nawiązać do znanego Nota 7 :D Ogólnie ja nie jestem bardzo przychylnie nastawiony do samsunga. Dla mnie te telefony są troszkę przereklamowane i konkurencja ich zaczyna zjadać. Konkurencja w tej samej półce cenowej ma lepsze sprzęty od nich.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 weeks later...
Dnia 20.09.2017 o 12:46, Paweł skacze napisał:

Polecam kupić Xiaomi Mi 6 świetny telefon

Szkoda, że Samsungów S7 nie ma macie u siebie w takiej cenie :-)

@ mamagoja Nie ma co porównywać, Samsung to mistrz aparatów, polecam zobaczycz porównanie fotek Mi6 vs S7, zwłaszcza przy kiepskim świetle i zoomie.

 
Odnośnik do odpowiedzi
9 godzin temu, J.T.93 napisał:

Szkoda, że Samsungów S7 nie ma macie u siebie w takiej cenie :-)

@ mamagoja Nie ma co porównywać, Samsung to mistrz aparatów, polecam zobaczycz porównanie fotek Mi6 vs S7, zwłaszcza przy kiepskim świetle i zoomie.

  Pokaż ukrytą zawartość

Faktycznie zdjęcia ciekawe wychodzą ale do 2 k to można znaleźć ale z mniej znanych źródeł raczej

Odnośnik do odpowiedzi
  • 6 months later...

Mi6 był już wcześniej wymieniany. Aktualnie do 2000 zł myślę że są 2 najlepsze wybory: LG G6 oraz Samsung S7 Edge.

Co do Mi6, to myślę że warto poczekać na premierę Mi7, zapowiada się bestia :wub:

Odnośnik do odpowiedzi

@J.T.93 Tylko trzeba się zastanowić czy byłbyś w stanie wykorzystać tą bestię ?? :D Według mnie 8 gb ram itd to już tylko cyferki w telefonie. A odnośnie S7 Edge to myślę że pomysł bardzo dobry :) 

W jakiej cenie ma być P20 ?? Bo jeszcze chyba nie ma tego telefonu a to tez się zapowiada petarda.

Odnośnik do odpowiedzi

@master007 zależy jak się cena ukształtuje  Mi7 ;) Jeśli ma być tańsza niż konkurencyjne modele większych firm to warto, wykorzystać całości pamięci na pewno się nie uda, ale jeśli Xiaomi popracuje nad dobrą optymalizacją to będzie miał kopa potężnego ten smartfon.

P20 pojawił się już w ofercie jednego sklepu, P20 za 2700 zł, P20 pro 3500 zł, P20 Lite 1600 zł. Lite wygląda ciekawie. Mam nadzieję że coś jeszcze ceny spadną, albo inne sklepy będą miały tańszą dystrybucję ;) Pojawić się ma też Honor 10, który będzie tańszą wersją P20, premiera w maju

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 months later...

Xiaomi to dobra firma, jednak są pewne minusy: nie ma dobrego serwisu gwarancyjnego. Oraz telefony nie dorównują jednak tym lepszym markom jak flagowe modele Samsunga czy Apple. Wszystko jednak z tego co widzę idzie w dobrym kierunku.

W cenie około 2000 zł dobrze jest przejrzeć sobie modele poleasingowe Samsunga:

https://at-outlet.pl/telefony/samsung-galaxy-s8-64gb-orchid-gray-rok-gwarancji-kl-a

Samsunga S8 mozna kupić dzięki temu o wiele taniej ( model ma gwarancję)

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...