Skocz do zawartości

Asus Zenfone 3 64GB czy Samsung Galaxy a 5 2017?


Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o pomoc. Chcę zmienić telefon moja decyzja padła na Asus Zenfone 3 64GB albo Samsunga Galaxy A5 2017. I tu się rodzi moje pytanie, który telefon jest lepszy, który będzie się lepiej sprawdzał na codzień. Generalnie jaki z tych dwóch jest mocniejszy i bardziej opłaca się go kupić. Jeśli znacie lepsze telefony do 1500 zł możecie napisać. Z góry dziękuję.

Odnośnik do odpowiedzi

Honor 8 / Xiaomi Mi5 - 2 świetne telefony, wydajnościowo lepsze od A5.

Samsung Galaxy A5 2017 też daje rade, na pewno na plus wyświetlacz super amoled, świetne kąty widzenia, genialni odwzorowane kolory. Niestety, nie oferuje stabilizacji obrazu, przez co już na starcie przegrywa z Honorem 8 jeśli zależy Ci na aparacie. Fotki robione Honorem są wyraźniejsze, jest większa szczegółowość. W A5 brakuje też Dual Sima.

Za Honorem przemawia dual SIM, dioda powiadomień, świetny  skaner linii papilarnych, ogólnie działa wyraźnie płynniej, zbiera wyższe noty w Benchmarkach.

Odnośnik do odpowiedzi

Honor 8 / Xiaomi Mi5  to najlepsze zestawienie pary, ewentualnie jeżeli zależy Ci na naprawdę dobrym aparacie, możesz celować też w LG G4 gdzie do budżetu 1500zł spokojnie  się zmieścisz. A5 2017 ma elegancki design i przyzwoite parametry, jednak Xiaomi oferuje pod tym względem znacznie więcej.

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...